reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Zuzia jest cudowna :-) :-) taka sliczna I ma bardzo duzo czarnych wlosow :-) :-)
Spi, je, sra :-) bardzo grzeczna pf pf zeby nie zapeczyc :-)
Starszak przez dwa dni udawal ze jej nie widzi. Teraz coraz czesciej podchodzi I glaszcze.


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny gratuluję tym już rozpakowanym Ann , Ruda, Niunans
Ruda pamiętam jak mówiłaś jeszcze przed zajściem w ciążę , że jak będzie dziewczynka to Zuzia będzie
Emka , strawbelka trzymam kciuki
U mnie dzisiaj dokładnie 33t0d i dokładnie za 6 tyg. Może parę dni przed będę miała cc. Nie mam jeszcze dokładnego terminu. Ale między 38,39tygodniem.
Trzymam kciuki za wszystkie pozostałe staraczki
 
Niunians cudowna Alicja w krainie snów :)
Ale juz bym chciała tulić swoje maleństwo :)

Straw a czemu u Ciebie Cc?

Ann dobrze ze tu tez sie odezwałas :) mało Cie ostatnio :p


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Niunians cudowna Alicja w krainie snów :)
Ale juz bym chciała tulić swoje maleństwo :)

Straw a czemu u Ciebie Cc?

Ann dobrze ze tu tez sie odezwałas :) mało Cie ostatnio[emoji14]


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
Czemu u mnie cc?
Bo gin patrzac w moja karte (2 poronienia, niedrozne jajowody, problemy z immunologia, rezerwa jajnikowa bardzo niska, in vitro i z 10 komorek tylko 1 zarodek, wiek 36) powiedzial ze to najlepsza decyzja i o sn nie bedziemy dyskutowac. Gin tez nie chce ryzykowac bo byc moze to moja jedyna szansa na dziecko.

Ja tam sie ciesze bo nawet jakbym nie miala wskazan to panicznie boje sie porodu sn i o to ze dziecku mogloby sie cos stac na finiszu. A tak wyjma go jak z pudeleczka. Juz wole potem cierpiec po tej cesarce jak bede miala dziecko przy sobie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czemu u mnie cc?
Bo gin patrzac w moja karte (2 poronienia, niedrozne jajowody, problemy z immunologia, rezerwa jajnikowa bardzo niska, in vitro i z 10 komorek tylko 1 zarodek, wiek 36) powiedzial ze to najlepsza decyzja i o sn nie bedziemy dyskutowac. Gin tez nie chce ryzykowac bo byc moze to moja jedyna szansa na dziecko.

Ja tam sie ciesze bo nawet jakbym nie miala wskazan to panicznie boje sie porodu sn i o to ze dziecku mogloby sie cos stac na finiszu. A tak wyjma go jak z pudeleczka. Juz wole potem cierpiec po tej cesarce jak bede miala dziecko przy sobie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze to rzeczywiscie dobra decyzja
 
Do góry