reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Czemu u mnie cc?
Bo gin patrzac w moja karte (2 poronienia, niedrozne jajowody, problemy z immunologia, rezerwa jajnikowa bardzo niska, in vitro i z 10 komorek tylko 1 zarodek, wiek 36) powiedzial ze to najlepsza decyzja i o sn nie bedziemy dyskutowac. Gin tez nie chce ryzykowac bo byc moze to moja jedyna szansa na dziecko.

Ja tam sie ciesze bo nawet jakbym nie miala wskazan to panicznie boje sie porodu sn i o to ze dziecku mogloby sie cos stac na finiszu. A tak wyjma go jak z pudeleczka. Juz wole potem cierpiec po tej cesarce jak bede miala dziecko przy sobie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też się boję porodu i nie wyobrażam sobie tego , boję się że nie dam rady[emoji844][emoji844][emoji844] I na pewno też zdecydowała bym się na cc a po za tym pewnie i tak bym miała cc ze względu na moją macice .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zatrzymana akcja ... wróciłam na sale


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Straw bo mało wód płodowych sle dzis robił po akcji usg inny lekarz i jest 7 , doplery dobre wiec git :) jestem spokojniejsza:) z nadzieja ze uda sie naturalnie :)
Oxy wlasnie na wywołanie skurczy :)

2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry