reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lenaka nie placz. Latam do kibelka jak glupia spradzac czy okresu nie ma bo.mnie jajniki bolą. A wysypalo mnie na buzi jak zwykle przed @. Narazie powtorze test za pare dni, pozniej polece na bete a do lekarza za jakis czas zeby bylo juz widać
 
reklama
Dziewczyny robiłam dzisaj test ale jest problem bo nie wiem czy jest pozytywny czy negatywny !!! Bo robiłam ten elektroniczny i wyszło not pregnant ale rozwaliłem go i widać 2 kreski ( dlaczego go rozwaliłem bo okresu nadal nie mam a piersi mnie bardzo bolą a @ nawet cienia szansy ) głupia ja . Zobacz załącznik 743322
o WOW!!! Rób zaraz następny!! :):) ale newsy dzisiaj :):):) jeszcze mam do nadrobienia pare stron, to moze juz zrobilas kolejny test ;)
 
Witam Bogni jesteś w dobrym miejscu, dziewczyny dają dużo nadziei i wsparcia. Trzymam kciuki za powodzenie w staraniach &&&&&
Ruda gratulacje aż się popłakałam. Jak sie kochana czujesz? Kiedy pedzisz do lekarza?
Ovli22 zrób jakiegoś klasyka, może będzie wyrazniejsza kreska to będzie już pewność.
Lux gratki za finalizacje nowego mieszkanka super.
Dziewczyny tak poczytałam, wszystko sobie wypisalam i dziś w aptece kupuję acard, witD, magnez, kompleks witamin dla starających chyba tak jak przy wcześniejszych staraniach femibion i folik bo już mi się kończy. A i jeszcze te tabletki z wiesiolkiem. No i zapas testów owu bo po @ znów zacznę robić. W ogóle ta @ jakąś taka niedorobiona, trzeci dzień i się nie może rozkręcić i poza dwoma widocznymi objawami na mojej twarzy w postaci dwóch ogromnych pryszczy to nic a nic nie boli. Ja zglupieje z tymi moimi cyklami. Może rozkreci się w terminie w którym powinna być? Sama nie wiem.
Ja też zaraz lecę do lekarza po skierowanie na badania i w drodze powrotnej duże zakupy w aptece, taka sama lista :)
Macie rację, dzisiejszy dzień same dobre nowiny przynosi ;)
 
Hej starające się :) Nie od dzis wiadomo, że aby zwiekszyc płodnosc trzeba zdrowo sie odzywiać. Superfood. Cos Wam to mówi? Po co wydawac krocie na zagraniczne produkty skoro mamy tyle cudów u nad w Polsce.
W moim najnowszym wpisie na blogu dla dziewczyn starających się o dziecko właśnie ten temat. Zapraszam do polubienia fb Głodna mama. Codziennie najświeższe posty dla przyszłych mam :)
www.glodnamama.pl

Dzięki z góry,
Głodna Mama
 
reklama
Bertha nie robię dzisiaj już żadnego testu !!! Zestresowałam się !!! [emoji27] czekam do soboty !!! A wy razem ze mną nie ma tak łatwo nie odpuszczę wam ha ha ha
 
Do góry