reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2018

Moje pierwsza ciąża i pierwsze poronienie. Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się cieszyłam na tą ciążę po takim czasie a tu klops ☹ wiem że jak byłam raz w ciąży to będę też kolejny raz. Lekarz powiedział mi to samo ale ten czas jest straszny...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pierwszy raz zdarzylo Ci sie poronienie? Skoro doszlo do zaplodnienia raz, to uda sie kolejny. Ja zaczne sie starac ponownie od nowego cyklu. Bede sie wspomagac lubrykantem pre-seed, bo tez przez jakis czas nie moglam zajsc w ciaze, a z nim za piewszym razem sie udalo. Mam nadzieje ze to moje poronienie bylo po prostu incydentem, bo tez sie nie badalam. Mam co prawda hashimoto, ale jestem pod kontrola endokrynologa z nastawieniem na ciaze. Od kojelnego cyklu kupie sobie takze progwsteron w kremie. Nie zaszkodzi, a bede miala spokojna glowe ze ze swojej strony zrobilam, co sie dalo.

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom

A co to ten pre-speed? Ja narazie bez żadnych wspomagaczy. Tylko kwas foliowy.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem co czujesz bo mialam dokladnie tak samo. Tylko ze jak nawet bety nie robilam...
A bierzesz jakies witaminy i wspomagacze?

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
 
To lubrykant ktory ulatwia zaplodnienie i przedluza zycie plemnikow bo ma ph jak sperma. Mi pomogl od razu. Znalazlam go dzieki opiniom w necie. Od kolejnego cyklu jeszcze progesteron w kremie bede stosowac. Procz tego biore witamine B complex bo czytalam ze B3 zapobiega poronieniom. Przygotowuje sie moco na nastepny cykl. No i witaminy prenatalne i olej z wiesiolka

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapraszam dziewczyny na wątek starania 2018 który już istnieje :) jest nas tam troche :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aggs Ja bralam kiedyś parę dni wiesiolka ale źle się po nim czulam. A poza kwasem foliowym to nic nie biorę. A jak długo się starasz?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 6 miesiecy. W 6 mcu udalo sie z lubrykantem. Jest tez watek ciaza po poronieniu... tez nas duzo... niestety

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapraszam dziewczyny na wątek starania 2018 który już istnieje :) jest nas tam troche :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ale tam się już pewnie dobrze znacie a my dopiero dolaczylysmy więc nie wiem czy chcecie znów słychać tego samego [emoji12]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 6 miesiecy. W 6 mcu udalo sie z lubrykantem. Jest tez watek ciaza po poronieniu... tez nas duzo... niestety

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba się zgłoszę [emoji12]
Tak ale tam się już pewnie dobrze znacie a my dopiero dolaczylysmy więc nie wiem czy chcecie znów słychać tego samego [emoji12]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak ale tam się już pewnie dobrze znacie a my dopiero dolaczylysmy więc nie wiem czy chcecie znów słychać tego samego [emoji12]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też niedawno dopiero co dolączylam :) Im więcej nas tym lepiej!! Także śmiało [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry