reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2018

nynnus26

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2017
Postów
117
Hej. Może są jakieś dziewczyny które chce porozmawiać. Chętnie zabije trochę czasu [emoji4]

Staram się z mężem o dzidziusia od lipca 2016 roku. To już 1,5 roku. 9 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży niestety nacieszylam się tą ciąża tylko do 20 listopada. Poronienie samoistne. Nadal mam nadzieję.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Może są jakieś dziewczyny które chce porozmawiać. Chętnie zabije trochę czasu [emoji4]

Staram się z mężem o dzidziusia od lipca 2016 roku. To już 1,5 roku. 9 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży niestety nacieszylam się tą ciąża tylko do 20 listopada. Poronienie samoistne. Nadal mam nadzieję.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie podobna sytuacja. 18.10 miałam transfer i niestety okazalo się że to ciąża patologiczna. W tym tygodniu hcg spadło i okres się pojawił bardzo obfity. Przez 8 tyg , mimo że hcg słabo przyrastalo, objawy ciąży miałam non stop. Straszne to wszystko co nas spotyka.
 
No u mnie to był nie pełny 6 tydzień więc nawet nie miałam żadnego iść tylko testy sikane. W ostatni dzień czyli 20 listopada tknelo mnie żeby iść na bete bo czułam że coś jest nie tak i rzeczywiście beta tylko 98.0 ☹

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja cały czas robiłam hcg ,bo słabo od początku przyrastalo. Doszla do 80 a po tygodniu spadła do 16.57. Od początku wiedziałam że nic z tego nie będzie. To nasza ostatnia szansa byla. Kolejnej ja nie chcę. Czytałam , że parka miała 26 punkcji. Nie dałabym rady fizycznie, psychicznie i finansowo.
 
@nynnus26 przykro mi z powodu Twojego poronienia. Mnie to spotkalo 7.12.
USG po nie robilas?

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aggs usg po nie robiłam. Byłam u gina ale kazał zrobić tylko bete za dwa tygodnie od wizyty czyli jakoś między świętami A sylwestrem będę szła na bete.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwo333 współczuję. My narazie staramy się naturalnie i mam nadzieję że nie będę musiała przeżywać tego co Ty. Dasz radę [emoji9][emoji9]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My narazie próbujemy naturalnie.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy raz zdarzylo Ci sie poronienie? Skoro doszlo do zaplodnienia raz, to uda sie kolejny. Ja zaczne sie starac ponownie od nowego cyklu. Bede sie wspomagac lubrykantem pre-seed, bo tez przez jakis czas nie moglam zajsc w ciaze, a z nim za piewszym razem sie udalo. Mam nadzieje ze to moje poronienie bylo po prostu incydentem, bo tez sie nie badalam. Mam co prawda hashimoto, ale jestem pod kontrola endokrynologa z nastawieniem na ciaze. Od kojelnego cyklu kupie sobie takze progwsteron w kremie. Nie zaszkodzi, a bede miala spokojna glowe ze ze swojej strony zrobilam, co sie dalo.

Napisane na SM-G930T w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry