reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

To uwierz :) wszystko sie może w naszym życiu zdarzyć trzeba czasem dopomóc i tyle a niespodzianka tez fajna tylko szkoda ze tak mało ubranek unisex jest ja np z corka nie chciałam wiedzieć ale wiedziałam ze będzie dziewczynka jakoś tak czułam z benem chciałam dziewczynkę a wyszedł chłopiec przez minutę moalam zawód ale wiadomo ważne zeby zdrowe było :) już cos kupujesz czy czekasz jeszcze ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Jeszcze nie kupuje, pomału sie rozglądam za wózkami. Ja i tak będę kupować tylko na pierwsze tygodnie ubranka, znajomi napewno poprzynoszą pełno jak sie urodzi. Będę kupować na zapas jak juz maluszek bedzie na świecie.
Przy pierwszym dziecku jest mi obojętne a przy drugim juz bym chciała wiedzieć. A ubranka unisex przydadzą sie nawet dla drugiego kiedyś :-)
 
Ella nie martw sie jak was zaproszą na spotkanie to dostaniecie skierowanie na kilka badań, ktore są ważne tylko 3 miesiące przed procedurą typu HIV, chlamydia, chyba żółtaczka tez- to wtedy poproś o badanie na prolaktyne. Ale moim zdaniem powinnaś juz teraz iść do gp po skierowanie, bo potem ci sie wszystko odwlecze w czasie, jak sie okaże, że prolaktyna znowu skoczyła.

Masz racje, musze troche odpuscic i dac dzialac lekarzom, poczekam na wizyte i zobaczymy co bedzie dalej.
 
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie... moze wiecie co jest tego powodem badz co mozna zrobic...

mam znajomego ktory byl z jedna kobieta ktora zaszla w ciaze... ciaze stracila na dosc wczesnym etapie... rozeszli sie poznal inna kobiete... ta tez byla w ciazy i dziecko tez nie przezylo... plod zmarl na przelomie 3/4miesiaca ciazy...
czy myslicie ze to zbieg okolicznosci kobiet ze cos nie tak czy moze problem tkwi w nasieniu tego znajomego? sama nie wiem co myslec ale wydaje mi sie to dziwne :/
 
Ponoc tak może być jak plemniki są uszkodzone. Nas tym straszyli.. Ale nie wiem ile w tym prawdy.. No i u nas tych plemników prawie nie było i o sama ciaze ciężko było a nie ze z łatwością się zachodzilo..
 
A może po prostu pech? Często kobieta traci ciaze niestety a ze tak się powiazalo to od razu można się zacząć zastanawiać..
 
Moze to byc czysty zbieg okoliczności, ale moze byc tez jakaś wada genetyczna plemników albo po prostu ma jakąś bakterie. Najlepiej iść po skierowanie na badanie nasienia
 
reklama
Do góry