reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

dariawicz, oj kochana.. Lepiej nie pytaj. Wiem, już dziś, że przesadziłam z emocjami. A w jakim jesteś wieku? Bo jakoś nie zapytałam..
eliza.dziworska, mam 30 lat. Wiem, że wiek wpływa na jakość komórek jajowych, ale jednocześnie nie wykazuje ścisłej z nią korelacji ;) Zawsze pamiętam, że jeszcze ma znaczenie rezerwa jajnikowa, jakość komórek jajowych, jakość nasienia.
 
reklama
eliza.dziworska, mam 30 lat. Wiem, że wiek wpływa na jakość komórek jajowych, ale jednocześnie nie wykazuje ścisłej z nią korelacji ;) Zawsze pamiętam, że jeszcze ma znaczenie rezerwa jajnikowa, jakość komórek jajowych, jakość nasienia.
dariawicz, idealny czas na dzieci :) Wszystko się uda! Trzymam kciuki. Dawaj znać, jak będziesz miała wyniki badań.
 
Też miałam niski poziom AMH oraz obniżoną rezerwę jajnikową. Pamiętam, że również robiłam badania AFC. A jak radzisz sobie ze stresem? Już jest lepiej?
 
Próbuję nie myśleć o porażce.. Lekarz też mi ciągle mówi, że wszystko się uda, więc jest ok.Chociaż często mam bezsenne nocki…

Ja to śpię wyśmienicie ;) Haahah. Śpij póki możesz, bo potem może długo nie być okazji :) Spróbuj przed snem nie patrzeć w telefon, wypić herbatkę. Razem z mężem chodzicie do lekarza?
 
reklama
Do góry