reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

botanica

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Lipiec 2013
Postów
159
Zapraszam wszystkie kobiety, które planują - starają się o maleństwo... razem będzie nam raźniej... tutaj będziemy mogły się wygadać i napisać co nam leży na sercu... Sama staram się o drugiego dzidziusia i mam nadzieję, ze niedługo zobaczę na teście II kreseczki...choć wiem,że w moim przypadku nie jest to takie proste...
 
reklama
Hej dziewczyny ;) jestem tutaj nowa racZej na tym wątku a na forum stara ;)
Zaczynam starania po 3 nie udanych ciążach zakończonych poronieniem ;( wlasnie w ten wtorek dostałam zielone światełko do starań . Jestem szczęśliwa i pełna obaw boje się tej samej sytuacji . Pozdrawiam was
 
Witaj ovli! :) trzymam kciuki zeby teraz wszystko dobrze sie potoczylo.
ja mam za soba jedną zatrzymaną ciążę w 6t5d, zabieg we wrzesniu 2015.

Ty juz po trzech, biedna.. czy badałaś przyczyny? jakąś immunologie, tarczyce?
ja coprawda tylko raz to przezylam, ale postanowilam juz sie zbadać. tarczyca ok, na wyniki immunologii czekam.

teraz jestem w 8dpo, drugi cykl staran po stracie. w weekend bede robiła testa..
 
Czesc berta ja lecze sie na tarczyce od 2 lat od mojej drugie poronionej ciazy 2013 , mam tez PCO !! Robiłam badania na immunologie i wyszły dobrze a problem ze stratami miałam dwurozna macice z przegroda i w październiku miałam histeroskopie i w listopadzie drugią . Podobno juz jest wszystko ok i mam zaczac starania . Mieszkań w Londynie i jestem pod opieka kliniki poronien nawracajacych . Mam nadzieje ze teaz się uda ;) a ostanie poronienie miałam w marcu 2015 roku w 10 tyg .

Bardzo dobrze ze zrobiłas sobie te badania nie ma na co cZekać . Ja czekałam po 1 i po 2 poronieniu dopiero zaczęli działać po 3 poronieniu i ja tez zaczełam wnikać w temat a duzo czasu straciłam .
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Było mi przykro ale jakis musiałam z tego wyjsć i mieć nadzieje że kiedyś mi się uda .
A tobie życzę PowodEnia przy testowaniu ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Chetnie do Was dolacze. Jestem tu nowa :) w grudniu doszlo u mnie to wczesnego poronienia , dzis po wizycie u gina dostalam zielona swiatlo. Mam nadzieje ze sie uda. :)
 
Izaczekk bardzo mi przykro z powodu twojej straty ale cieszę się ze dostałas zielone światełko jak ja wiec moze obu nam się uda w tym roku ;)
 
reklama
hej. Super,że dołączyłyście do tego forum. Bardzo się cieszę... witam wszystkie serdecznie...już myślałam, ze nikt nie będzie chętny ze względu na tamto istniejące forum...
 
Do góry