reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Czesc Izaczek! :) dzialamy!
ktory macie teraz dc lub dpo? u mnie jest 8dpo i 29dc. jutro zrobie testa, ale raczej nie nastawiam sie ze cos wyjdzie, bo jeszcze za wczesnie. ale juz sie niecierpliwie ;)
I tu mam problem poniewaz nie wiem kiedy mialam ostatni okres w grudniu. Ciezko stwierdzic ... Lekarz wyliczyl, ze za 10 dni powinnam dostac @ i wtedy powinnam zaczac liczyc.
 
reklama
Ovli tak to kwas foliowy z jakims magnezen jodem i dha. To tabsy dla kobiet w ciazy i karmiacych, ale moj lekarz mowi ze sam kwas to za malo dlatego zawsze poleca je rowniez starajacym sie o dzidziusia.
 
Botanica, tak wlasnie zamierzam zrobic. Poki co czekam i nie moge sie doczekac okresu zeby moc juz zaczac od nowa :)

Ps. Uciekam dziewczyny, zajrze do Was jutro :)
 
ja tez uciekam. Bede do was zaglądała wieczorami. wiecie praca do 16 i jeszcze w domu mam biegającego 2 letniego skarba urwisa... heheh... dobranoc
 
Botanica tak jak mówisz troszke przeszłam ale bardziej się zawiodłam i rozczarowałam sobą , że jestem taka beznadziejna !! Tak myślałam o sobie po 3 poronieniu ale czas mija leczy rany i teraz mam nową siłe i jestem pełna nadzieji .
Pisałaś podobno masz problem z PCO a próbowałaś pić inofem bardzo pomocny na PCO i pomaga przy starciu o dziecko . Wpisz w Google o nim i poczytaj , podobno działa cuda jest bez recepty ale kosztuje jakis 50 zł 30 saszetek
 
ovli cieszę się, ze masz takie podejście... ja tez miałam chwile zwątpienia jak starałam się o pierwsze i nie mogłam zafasolkowac... strasznie było mi przykro i tez brałam winę na siebie...
nie mam stwierdzone PCO ale mój gin kiedyś mi powiedział ze mam zadatki... co to znaczy dokładnie to nie wiem...
nie pytałam...nie znam tego leku, pierwszy raz o nim słyszę ale poczytam...powiem Ci ze mam już dość tych leków... czasami to już się gubię -co kiedy mam brać... idzie zwariować... ale czego sie nie zrobi dla maleństwa...
 
Botanica ten lek jest w saszetkach go się pije rozrabia z wodą . Podobno warto go brać przy staraniach lub jesli dostaniesz w Polsce Maca puder to mozesz sobie kupic ja go piłam i zaszłam po miesiącu od pierwszego dnia brania go , tez się go pije z wodą , jogurtem zresxta z czym sie chce . Tez możecie sobie o tym maca puder poczytać pomaga w niepłodności kobieta i mężczyzną . Moj M tez go pił i raczej znow bedzie nie ma wyboru ;)
 
reklama
Poczytam i popytam mojego gin co o tym sądzi... dzięki z sugestie... a męża trzeba też motywować...niech tez się troszkę pomęczy a nie tylko przyjemności...heheh
 
Do góry