reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Cześć :) Mogę do Was dołączyć ? Mam 25 lat i to mój pierwszy cykl starań. Wcześniej brałam pigułki anty przez 7 lat, ponieważ bardzo nie chciałam zajść w ciąże. Teraz to się zmieniło. Staram się niepotrzebnie nie nakręcać i zdać się na los...chociaż jak czytam po forach jakie dziewczyny mają problemy z zajściem w ciąże to ma schizy, że w moim przypadku też tak bedzie...Szczególnie, że moja znajoma stara się już 8 miesięcy , ma problemy z hormonami i ogólnie masakra ( a jest w moim wieku ! ).
Liczę, że będziemy się tutaj na forum wspierać, dzielić obawami,doświadczeniami, radami i wiecie jak to jest...kobiety muszą się trzymać razem ! :) Pozdrawiam.
 
reklama
Witam luska22, super ,ze do nas dołączyłaś. będziemy się wspierać...
carollex witamy, pewnie,ze możesz dołączyć, jesteś już nasza. nie nakręcaj się niepotrzebnie, to dopiero pierwszy miesiąc starań, także wiesz można powiedzieć ,ze Twój organizm wraca do naturalnego rytmu po tabletkach anty.Przynajmniej nie musisz się faszerować tabsami na owulacje tak jak niektóre z nas. bądź dobrej myśli...
 
Cześć :) Mogę do Was dołączyć ? Mam 25 lat i to mój pierwszy cykl starań. Wcześniej brałam pigułki anty przez 7 lat, ponieważ bardzo nie chciałam zajść w ciąże. Teraz to się zmieniło. Staram się niepotrzebnie nie nakręcać i zdać się na los...chociaż jak czytam po forach jakie dziewczyny mają problemy z zajściem w ciąże to ma schizy, że w moim przypadku też tak bedzie...Szczególnie, że moja znajoma stara się już 8 miesięcy , ma problemy z hormonami i ogólnie masakra ( a jest w moim wieku ! ).
Liczę, że będziemy się tutaj na forum wspierać, dzielić obawami,doświadczeniami, radami i wiecie jak to jest...kobiety muszą się trzymać razem ! :) Pozdrawiam.
Hmm.. Moze po tych tablach anty trafia ci sie nawet bliźniaki?? :):)
 
dziewczyny faktycznie te leki o których pisałyście to jakieś suplementy.Doczytałam. Ja biorę olej z wiesiołka, podobno pomaga na ukrwienie i na super ekstra dobry śluz...
 
Carollex witam ;) nie stresuj się to dopiero pierwszy cykl , dziewczyny piszą prawde twój organizm po tabletkach anty musi dojsc do siebie . Tabletki anty rozregulowują cały mechanizm hormonalny bądz cierpliwa a napewno bedzie dobrze ;)
 
Carollex trzymam kciuki ja nie bralam tabletek anty bo uwazalismy ale chyba nie potrzebnie skoro 19 cs i nic. Mi lekarz mowil ze po clo moge miec blizniaki najpierw to musze zajsc w ta ciaze a z tym ciezko
 
reklama
Do góry