reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

30 listopada odstawiłam tabletki anty. Myślisz, że mam teraz większą szansę na ciąże niż gdybym odczekała np. pół roku ? Mówił Ci coś na ten temat Twój lekarz ? Martwię się trochę czy nie zaczeliśmy za szybko się starać

Powiedział, że nie ma żadnych przwciskazan żeby od razu zacząć się starać. Zresztą tabletki działają tylko wtedy, kiedy je bierzemy. Moja ciaza jest tego przykladem .Po prostu bierzcie się do roboty.
 
reklama
Witam, dołączam i ja do Was☺ staramy się o drugie dziecko 3 miesiąc -mam nadzieje, ze tym razem się uda!! Pierwsza ciaza -w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek anty od razu zaszłam w ciaze. Pozdrawiam
Witaj. ja tez juz 3 miesiac sie staram ...takze mamy podobnie...trzymam za ciebie kciuki
 
Moja tez trwa 3 dni bywaly 2 i 5 ale zawsze bolesne a ostatnia po clo 5 stycznia okropna wyladowalam w szpitalu bo tak bolalo
 
reklama
Tak juz jest ze jak chcemy dzidziusia jestesmy gotowe a los plata nam figle ale nie wierze z w to ze mozna wpasc po 1 razie
 
Do góry