reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Na razie tarczyca, przeciwciała anty kardiolipinowe, antykoagulant tocznia, MTHFR, czynnik V Leiden, mutacja genu protrombiny, biało c i s, przeciwciała P. Jądrowe ANA.

Ale czekam jeszcze na wyniki.
To niezle poszalalas;) ale wiesz to dobrze, bo po co potem plakac. Lepiej odrazu wiedziec na czym sie stoi. A powiedz ile placilas za ta mutacje MTHFR i ile sie czeka na wynik? Bo nad tym sie jeszcze zastanawiam czy nie zrobic.
 
Ja wczoraj wzięłam ostatniego dupka i czekam na @ :)
A botanika, ty juz nadzei nie masz ze moze @ nie przyjdzie?
bertha niestety nie mam nadziei. ten cykl monitorowany w 13dc, podobno endometrium super tylko, ze brak dominującego pęcherzyka. Mój gin powiedział, ze szanse niewielkie.
 
Boże dziewczyny wy tu o takich badaniach piszecie o których ja nie mam zielonego pojęcia. jedynie co badałam to hormony w określonym dniu cyklu, a tak to nic...
 
aha a ten encorton to faktycznie silny lek, steryd, nigdy nie slyszalam o tym zeby go przyjmowac kiedy ma sie problemy z zafasolkowaniem...
 
aha a ten encorton to faktycznie silny lek, steryd, nigdy nie slyszalam o tym zeby go przyjmowac kiedy ma sie problemy z zafasolkowaniem...
Biora go kobiety jesli maja problemy z utrzymaniem ciazy gdzie winna jest immunologia. Czesto to ostatnia nadzieja dla nich. Ale to oczywiscie w okreslonych problemach sie bierze.
 
To niezle poszalalas;) ale wiesz to dobrze, bo po co potem plakac. Lepiej odrazu wiedziec na czym sie stoi. A powiedz ile placilas za ta mutacje MTHFR i ile sie czeka na wynik? Bo nad tym sie jeszcze zastanawiam czy nie zrobic.
Tak mi lekarz zalecił :)
Tarczyce sobie tylko sama zrobiłam dodatkowo i ANA.
Leze teraz w wannie, ale pózniej zobaczę cenę tego MTHFR.
 
Witam :)

U mnie dziś dzień z dołem, tak sobie nawymyślałam, że masakra :(

Dalej bez @, jajnik boli jak cholera. Teraz się tylko zastanawiam, bo wiem, że te bóle to raczej przez tą torbiel, oby tylko nie urosła mocno... Pytanie tylko czy czekać na @ i dopiero się zapisać na wizytę, czy już się zapisać?
 
reklama
Witaj avis a długo ci się spóźnia , a robilas test ? Bo jak coś się dzieje to od razu się zapisuj na wizytę nie czekaj , ja też długo czekałam z wizytami u lekarza i sama sobie kłopotów narobiłam ;(
 
Do góry