reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Luska22 bo uważam , ze masz rację z tym sexem , ja np nie umię na siłę , jak mam ochotę to atakuję albo jak mój ma ochotę ale na siłę nie . Ostatnim razem jak się staraliśmy to tak co 2-3 dzień i zaszłam wtedy . U mnie tak jest że ja nigdy nie wiem kiedy mam owulacje bo ja mna wszystko nie regularnie także u nas ro wszystko na spontana . ;)

My też ostatnio kupiliśmy mieszkanie i zajmujemy się remontem także troszkę myśli spadły na inne tory , trż chcemy fajną nowoczesna kuchnię - tak jak mówisz bedzie rewolucja -
 
No ja dzis bede miala monitoring po clo. Tez bralam od 3-7 dc. Mam nadzieje ze endometrium bedzie ok, bo wczoraj mnie dziewczyny zmartwily tym ze oslabia endometrium. Jajniki czuje jak zawsze bez clo. Zobaczymy co dzis usg pokaze. Dzis 9dc.
strawberka nie zamartwiaj sie na zapas. ja tez biore clo i w tym miesiacu mialam endometrium super. Mam coreczkę po kuracji clo takze głowa do góry. jestem przykładem ze ten lek moze pomoc...
 
dziewczyny tez jestem zdania, ze nie możemy seksu sprowadzać tylko do "robienia dzieci" trzeba czerpać radość i przyjemność... wiem , ze to trudne jak podświadomie myślimy o kochanej niuni...
 
reklama
No i jestem. W prawym droznym 2 pecherzyki wielkosci 10 i 12, albo 12 i 14, zapomnialam z tego stresu. W lewym niedroznym 2 pecherzyki wielkosci 8i9. Endometrium 6,5. W czwartek kolejny monit i byc moze juz iui.
 
Do góry