reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie ciepło [emoji4]o dzidzie staramy sie juz 5 miesiac... Nie wiem co sie ze mną dzieje przed staraniami wszystko było jak w zegarku i brak jakichkolwiek bóli piersi, podbrzusza itd. A odkąd sie staramy to w każdym miesiącu działy sie ze mną rożne rzeczy : bóle piersi, silne bóle jajników i podbrzusza, stan podgorączkowy, w 4 miesiącu miałam nawet silne osłabienie przez 5 dni po 7dpo, ze aż wylądowałam na pogotowiu i do tego miałam plamienia 10 dpo - myślałam, ze to implantacyjne ale nic z tego [emoji17] w tym miesiącu jak narazie cisza a jestem w 9 dpo [emoji6]
witam aurora. fajnie, ze zechciałaś do nas dołączyc.życze owocnch staranek...
 
Witam dziewczyny dzis zaczynam nowy cykl. niestety dostałam @. po duphastonie @ dostaje zawsze na 3 dzien rano. dzisiaj sie zdziwłąm bo dostałam wieczorem. juz mialam nadzieję, ze moze sie udało pomimo, ze lekarz w tym cyklu nie dawał mi szans. no ale niestety przyszła wredota....ale nadzieja zawsze umiera ostatnia...
 
Witam :-D wlasnie zaczynamy starania o dzidziusia wiec postanowilam do Was dolaczyc. Mam nadzieje ze wszystko jakos sie uda bo mialam male problemy z prolaktyna. Biore jednak leki i wszystko jest ok :happy:
 
Witam :-D wlasnie zaczynamy starania o dzidziusia wiec postanowilam do Was dolaczyc. Mam nadzieje ze wszystko jakos sie uda bo mialam male problemy z prolaktyna. Biore jednak leki i wszystko jest ok :happy:
Cześć Jaka!! Powodzenia!! :) powiedz cos o sobie - czy staracie sie o pierwszego dzidziusia, ile masz lat i który teraz masz dc lub dpo? :)
 
Dziewczyny jak uważacie czy powinnam sie zgłosić na jakieś badania czy na razie nie zaprzątać sobie tym głowy ? Moze zadbać tylko o spokój i po prostu sie starać ?

Jaka witaj! [emoji4]
 
reklama
Do góry