reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Niestety Moje Drogie muszę zawiesić starania do marca :( ponieważ czeka mnie chirurgiczne usunięcie ósemki i nie mogę być w tym czasie w ciąży ( chyba, że okres teraz nie przyjdzie, ale wszystko wskazuje na to, że raczej za ok. tydzień go dostanę ). Będę śledzić Wasze starania :* Jak wznowię swoje to wrócę do Was z miłą chęcią :) Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia ! ;-) ;)
 
reklama
Niestety Moje Drogie muszę zawiesić starania do marca :( ponieważ czeka mnie chirurgiczne usunięcie ósemki i nie mogę być w tym czasie w ciąży ( chyba, że okres teraz nie przyjdzie, ale wszystko wskazuje na to, że raczej za ok. tydzień go dostanę ). Będę śledzić Wasze starania :* Jak wznowię swoje to wrócę do Was z miłą chęcią :) Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia ! ;-) ;)
czekamy na Twoj powrot i zycze by usuniecie zeba gladko poszlo :-) :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. My również staramy się o dzidziusia. Cykle mam książkowe, co 28 dni. @ była 5 stycznia, 8dc na usg widziałam 3 pęcherzyki w lewym jajniku i 2 w prawym, więc lekarz mówił, że szansa duża. Owulacja była u mnie w 13 bądź 14 dc(test owulacyjny był pozytywny), przytulanki w 11,12 i 13 dc. Jestem tak niecierpliwa, że już dwa testy zrobiłam, choć wiem, że to dużo za wcześnie. Kolejna @ powinna być 2 lutego. Ale nie wiem czy wytrzymam z testem do tego czasu :D
bede trzymała mocno kciuki. na test pewnie za wczesnie ale zawsze mozna robic i miec nadzieje...
 
Do góry