reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez mycha05, 22 Lipiec 2013.

1. mycha05

mycha05 Cudzie trwaj!

Czy znajdą się jakies staraczki, które wiedzą, że starania przypadną na sierpień? Mam nadzieje, że ktoś dołączy do mnie, bo ja już wiem, że najblizsze staranie przypadną właśnie na sierpień. :-)

2. Piaska

Piaska Fanka BB :)

Tak się właśnie zastanawiałam, kiedy pojawią się staraczki sierpniowe :-)

3. reklama
  4. AniolekBB

AniolekBB Fanka BB :)

Ja pewnie dołącze za kilka dni, coś czuje, że wredna @ znowu przyjdzie.

5. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

ja sie staram w lipcu, ale w sierpniu bede testowac :-)

6. mycha05

mycha05 Cudzie trwaj!

AniolekBB Trzymam kuciuki zeby jednak sie udalo!:tak:

madziolina_p
    No to mam nadzieje, ze sierpien będzie szczesliwym miesiacem. Powodzenia :-)

7. madziolina_p

No ja też mam taka nadzieję, ale mam ostatnio jakies dziwne długie cykle, tak 33 dniowe mniej więcej, a okres miałam 10 lipca, kochalismy się 21 naradzie, ale to chyba za wcześnie, zobaczymy.. Bardzo bym chciała!

8. Piaska

Piaska Fanka BB :)

O, widzę, że sierpień nam się tu rozkręca powoli. Coś mi mówi, że zaraz tu na dobre zawitam.

9. madziolina_p

no dawajcie! jakos tu cicho...

10. reklama
  11. mycha05

mycha05 Cudzie trwaj!

My zaczelismy sie starac od maja, w czerwcu słabo było z tymi starankami a w lipcu nic, bo w dni płodne byliśmy osobno, więc bardzo licze na sierpień. W sierpniu 5 lat temu zaszłam w ciąze z córcią, więc może i tym razem sierpień będzie szczęśliwy.;-)

12. madziolina_p

mycha05- mam nadzieje, ze beda szczesliwe! Życze Ci tego z calego serducha!

Wiecie co, ja sie zastanawiam, czy zawsze przy owulacji jest duzo sluzu? Czy zawsze to musi byc w polowie cyklu?
    Moja kolezanka kochala sie ze swoim mezem 2 dni po okresie, a potem nie, bo tam gdzies wyjechal i zaszla! po tym jednym razie, 2 dni po okresie... i co? chyba nie zawsze jest tak ksiazkowo i juz!

Poleć forum