reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Ale tak na prawdę w pierwszej części cyklu zawsze istnieje możliwość zajścia w ciążę, może nie tak duża jak przy owu, ale zawsze. Z resztą ile razy słychać o tym, że jakaś nastolatka kochała się podczas okresu i zaszła, czy tylko raz i zaszła, wbrew pozorom u nas, też to może się zdarzyć, dlatego seks kiedy tylko się da, a nie przez 4 dni przy owu:-)
 
reklama
no hej :-D mam zamiar dołączyć - tak myślę. ciężko jest mi podjąć tą decyzję, ale wiem że czas leci nieubłaganie i kiedyś w końcu będę musiała :tak: choć wiem, że nawet jeśli to łatwo nie będzie. mimo wszystko witam Was wszystkie :-)
 
hej dziewczynki :)

Witam się i jak, choć ja tu już niestety wtererankowa staraczka - od lutego :zawstydzona/y: tzn. staranka od grudnia, ale od lutego na watku :tak:Mam nadzieje, ze sierpień będzie szczęśliwy dla Nas wszystkich. Jakby co sluze pomocą, bo co nie co juz nauczyć przez te pol roku :) Swoja droga , jutro odbieram wyniki badan hormonkow, trzymajcie kciuki za wyniki, bo wreszcie się na Nie zdecydowałam choć nie jestem w dalszym ciągu przekonana, czy dobrze ze zbadałam je wtedy kiedy ginka kazala a nie wtedy kiedy się je faktycznie robi, bo u tej gin bylam na razie raz ( niestety pracuje w sluzbie zdrowia ale lekarzy przez duże L jak na lekarstwo) i nie jestem do końca do Niej przekonana jeszcze.

AniolekBB a Ty jeszcze tu ? :( Bylas z Nami na kwietniówkach i myslalam ze los okazal się szczęśliwy i udało Ci się juz zafasolkowac ponownie :/ zobaczysz ze w sierpniu się uda, na pewno !

madziolina nikt nigdy nie powiedział i pewnie nie powie ze owu musi być w okolicach 14dc choć przeciętnie tak się uznaje. Moje cykle od odstawienia do marca trwaly 28dni i owu była w 14 dc ale od kiedy się przesunely i trwaja 31-33dni owu jest potwierdzona testami i tempka przeważnie w 17dc wiec pewnie ze nie wszystko jest książkowe, bo ludzki organizm nie jest nieomylny i lubi platac figle jak żaden inny :) Ale żeby zajść w ciaze 2 dni po @ to jak zyje nie slyszalam... :blink:

Milego wieczorku :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :)
pozwólcie, że dołączę do Waszego grona... staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszej córki od lutego i kolejne starania przypadają nam właśnie na sierpień...
 
Niuśka - No jak lipcowy cykl się nie powiedzie, to sierpień prze de mną.... :( kiedyś mi się może poszczęści :) na a propo zajścia ciąże 2 dni po @ to moja mama zaszła z moją siostrą 1 dzień po, więc albo jej się owulka przesunęła, albo tatuś ma zajebiste żołnirzyki :)
 
reklama
Hej. No ja mogę się śmiało na sierpień zapisywać. Właśnie przyszła do mnie @ i rozpoczęłam nowy cykl. Testowanko najbliższe na 21 sierpnia, więc jak ktoś robi listę, to mnie na nią można już śmiało wpisać. Poza tym za tydzień mam HSG, a miałam nadzieję, że mnie ominie :-(
 
Do góry