reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Cześć Dziewczyny!! Ściskam kciuki za Was wszystkie, poczytałam lipiec i sierpień i zdecydowałam, że napiszę choć dopiero zaczynamy.. W ubiegłym miesiącu nie trafiliśmy, ale tym razem staranki książkowo co 2 dni i testować będę w sierpniu, dwa testy już leżą w szufladzie.. W tym roku @ idealnie 11-ego każdego miesiąca.. ale zanim wystaraliśmy się o naszego pierworodnego, to walka trwała dwa lata z jednym poronieniem i z torbielami "przeskakującymi" z jednego jajnika na drugi :/ Co pobrałam tabletki hormonalne i zaleczyłam torbiel na jednym, to za chwilę wylazły na drugim.. Dopiero ciąża skutecznie się z nimi rozprawiła, ale przez to, że nie miałam @ ciężko było określić termin porodu, no naprawdę przygód mieliśmy co niemiara.. Oby tym razem całe to doświadczenie pozwoliło nam spokojniej i skuteczniej sprowadzić na ten świat kolejnego obywatela ;)
Z ciekawostek powiem Wam jeszcze, że przez te wszystkie wspomagacze, hormony, witaminy, duphastony nieźle upasłam moje maleństwo ;) Urodził się z wagą 4940g! A ja z 56 kilo urosłam do 80 :p Na szczęście wszystko mi zeszło, teraz zaczynam z 53 ;)

A jak myślicie - kiedy jest sens robić pierwszy teścik albo betę??
 
reklama
Nuuuśka nadzieje mam cały czas, w końcu nadzieja umiera ostatnia, wiec troszke wierze, ze moze akurat się wpasujemy w "te dni";-) A jak nie to trudno, po powrocie męża wrzesień będzie owocny w staranka;-) Nooo, mam nadzieje ze we wrzesniu bedzie juz w domku caly czas.

malinaa Witaj!:-) Trzymam kciuki i życze powodzonka! Co do testow to mysle ze bete mozna zrobic ok 10 dpo. a zwykly test, najlepiej w dzien spodziewanej @ ale wiem, ze dziewczyna wychodzily wczesniej, wiec moze warto probowac, jesli jest sie niecierpliwym, a chyba wszystkie staraczki maja ten syndrom ;-)
 
Witaj Nuuuska! Miło Cie widzieć, chociaż chyba lepiej by było, gdybyś była na wątku ciazowym. Ale kciukam za Ciebie:)) tak jak napisałas, trzeba mniej sie spinac. I tak właśnie teraz ma być. W końcu jeszcze nie umieram, więc jak nie w tym cyklu, to moze w którymś następnym. Jakoś tak troche zluzowalam.

Piaska - ja miałam HSG bez znieczulenia, tylko na tabletce rozkurczowej. Nic nie bolało. A baaaaardzo sie stresowalam. I wiecej tego stresu niż badania:)) takze zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze i przezyjesz bez problemu:)
 
Cześć dziewczyny :-)

Do tej pory w krzakach, trzeba się ujawnić. Malina mnie zmobilizowała :-)

Staramy się o dzidziusia od listopada zeszłego roku, pierwszy cykl i trach. Jednak ciąża zakończyła sie poronieniem. Trzy miesiące na tabletkach antykoncepcyjnych (największy koszmar jaki dotąd przeżyłam). W międzyczasie szczepienie przeciw różyczce. Do dziś dnia średnio się staraliśmy, ja trochę się boję przed kolejnym niepowodzeniem. Kolejny miesiąc przed nami, folik, żelazo i tran na stałe. Data testowania najprawdopodobniej 15 sierpnia.

Powodzenia dziewczyny!!! Za wszystkie trzymam kciuki:-)
 
Noooooooooo Kochana :* Zobaczysz i tym razem wylądujemy w jednym miesiącu :D Chyba w kwietniówkach jak dobrze liczę.. Nasze chłopaki już potrzebują kompana, musimy się brać do roboty!!
 
Malina - święta prawda! tego będę się trzymać :-). Tak, kwiecień byłby docelowy ;-);-):tak:. Który, u Ciebie dc? U mnie 8 dopiero..
Agaawa- cieszę się, że tak pozytywnie nastawiona jesteś :-)
 
Krowka licząc od 11ego dzisiaj mam 16 dc. Sprawdzam sobie na kalkulatorze Kalkulator dni płodnych - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl i działamy.. Teoretycznie do poniedziałku mam płodne, ale chyba do końca tygodnia podziałamy tak dla pewności ;) A w kolejnym tygodniu już będę testować, bo 8ego ruszamy na wakacje i wolałabym wiedzieć, czy już mam dbać o fasolinkę i nie dźwigać i nie winkować ;) No i pod koniec sierpnia mogłabym pójść już na USG sprawdzić serdunio :)
A jaki Ty masz plan??
 
Malina- plan na dziś to przytulanko co dwa dni i tyle heheh. Pewnie dziś zaczniemy tak dla lepszej wprawy :-D do 20 dc bo u mnie z tą owu to różnie;-).

Zniżka wakacyjna jest? Juz teraz udanych wakacji życzę!
 
wow ile tu znajomych nicków :-D

trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, za nowe i za znajome mi staraczki, hmm nie będę ukrywać, że za te znajome trzymam ciut mocniej ;-) :-p

buziaki :*
 
reklama
Do góry