reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Nie ma to jak się "baby do kupy zebiorą"....... śmiechu co nie miara.

Dorcia - mój małż też kiedyś potężnie chrapał. Ale zubożał chłopina o 20 kg, rzucił palenie (3 lata), zmniejszył o 80% ilość wypijanego alkoholu, zaczął biegać....i całe noce przesypiamy jak niemowlęta:-)
Ja lubię spać w ciszy...

Ja idę zrobić jakąś kolację...mam dziś samotny wieczór (mąż na nocce), może jakiegoś winka się napiję, poczytam książkę. Jednym słowem ...relax:-D
 
reklama
dorcia no ja też mam cudne wspomnienia z Sielpii :tak:
Wibrujące implanty...ja bank mojej reklamacji też by nie przyjęli,bo poszłabym za twoim przykładem hahahaha :-D:-D No i drzew gryźć nie lubię,ale kto wie,co tam inni ludzie robią "hobbystycznie".:-)
I podpisuję się: JA RÓWNIEŻ NIENAWIDZĘ MYĆ GARÓW!!!! :wściekła/y: Wprawdzie,od kiedy zaopatrzyłam się w jakże fantastyczne urządzenie zwane dalej zmywarką,jest o niebo lepiej...ale mimo wszystko,są rzeczy,które trzeba myć pod bieżącą wodą...:sorry:
Mój P. jak chrapie,to normalnie łokciami go "ustawiam",żeby się położył na boku,najlepiej lewym.bo wtedy jest spokój. Ale i mnie zdarzyło się prawie udusić go poduszką.:-) Z kolei moja Sara zaczęła gadać przez sen.......:-D:-D
kaśka właśnie,fluidy prosimy!!!!!! Natentychmiast!!!!!!! :-D
 
Dzięki dziewczyny! :) Za Was trzymam kciuki! na pewno się uda - a co do objawów - najdziwniejsze dla mnie w tym miesiącu było to, że strasznie puchłaam ;))
 
Kaśka gratulacje :))))))

Dziewczyny o co chodzi z tymi fluidkami? To może wydac się śmieszne ale niebardzo wiem :/

I mam pytanie kupowała któraś testy z allegro, ja kupiłam kilka za śmieszną cenę i tak się zastanawiam czy będa wiarygodne.

A co do objawów, te które czują, że okres się zbliża to rok temu miałam identycznie, byłam pewna, że okres idzie, bolalo mnie podbrzusze, a że jechałam do teściów na weekend na wioske poszłam do rossmana i kupiłam podpaski i test ciążowy. I tak podpaski przeleżały prawie rok w szafeczce :)
 
A ja nad naszym morzem siedzę . Kupiłam ofertę na Gruperze. Jest spoko.Ale masa ludzi z malutkimi dziećmi . No i ogrom atrakcji dla najmłodszych . A chcialam uniknąć tłumów .

też chciałam kupić wakacje na gruperze a konkrtetnie pobyt w hotelu w Rumii ale wkurzyli mnie...

dzwonię raz pytam o wolne terminy w sierpniu, tak są, 19 sierpnia. Super, dzwonię kolejny raz, rozmawiam z kimś innym, nie ma 19 sierpnia, jest wolne 14-18 i 25-29. Dzwonię do męża, z dnia na dzień nie może wziąć wolnego, natomiast mnie nie pasuje ten 29 bo muszę już być w pracy, dzwonie kolejny raz, a sam szef hotelu mi mówi, że jak chce kupić z grupera to NIE MA już miejsc w sierpniu, ale jak chcę przyjechać normalnie i zapłacić 160 zł / noc / 1 os to miejsca są!!! :szok::szok::szok:

no rzesz Cię kurde... jakieś jaja sobie chyba robią!!!! :wściekła/y:
 
karola zapomnialam napisac - piekny ten Twoj wykres sie robi :) az wierzyc sie nie chce ze ziolka moga dzialac takie cuda :tak: moja partia dzis przyszla, zamowilam 300gr bo mowie - aaa i tak za smieszne pieniadze wiec kupie wiecej - wyszly mi 2 wiaderka 1kg po twarozkach sernikowych :wściekła/y: Na razie grzecznie czekaja na swoja kolej, choc nie powiem, jak mialabym wybor wolalabym je oddac za darmo komus innemu, niz brac, nadzieja umiera ostatnia w koncu !! :happy:
 
reklama
Kiedyś, jak siedziałam na innym forum, to dziewczyny miały zwyczaj, że jak zaszły w ciążę, to przesyłały testy owulacyjne lub ciążowe, które im zostały pozostałym staraczkom. Uważam, że to było bardzo miłe.:-)
 
Do góry