reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Witajcie wieczornie!

Ja sie żegnam na 2 tyg. Jedziemy sie urlopowac do Grecji. Jutro wyjazd o 5 rano. Neta nie bedzie, bo musze odpocząć.
Ptrzymam za wszystkie kciuki! &&&&&& mam nadzieje na dużo dobrych wiadomości po powrocie. Buziaki!
 
reklama
Matik - podpatrywałam Twój wykresik i bardzo mi było przykro jak widziałam, że @ się przypałętała... trzymaj się kochana - wiem, że jest ciężko - ale trzeba się pozbierać aby na psyche nam nie wsiadło... mi też dzisiaj bardzo przykro jest bo zrobiłam sikacza i wyszedł negatywny - miałam spore nadzieje związane z tym cyklem... odstawiłam już luteine :-( wiedziałam, że tylko ją zmarnuję...

Malinaa - jaki wytrzeszcz - nic nie musiałam wytrzeszczać :-p wszystko pięknie widać! Cichutko już gratuluję!

Agaawa - owocnego urlopowania :tak:
 
Dzięki! Betka już zrobiona, ale wynik dopiero jutro po 12ej do odebrania..

Zdziwiła mnie cena badania = 33zł :O Przy Jasiu też robiłam i wtedy kosztowało 24zł a przecież to nie było tak dawno..
 
Czesc dziewczyny,

Wpadlam Was poczytac, gratuluje wszystkim II kreseczek i trzymam kciuki za staraczki!

Ja jestem na urlopie od tygodnia. Bylam u lekarza, wszystko jest ok. Na USG ide w srode.

Odezwe sie niedlugo a tymczasem jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych i &&&&&&&&& za testujace w najblizszym czasie!
 
reklama
Do góry