reklama

Staraczki Styczen 2015

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez madziolina_p, 23 Październik 2014.

1. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

TZapraszam dziewczyny, ktore zamierzaja starac sie o dziecko od nowego roku.
    Mozemy 3mac sie razem!

Poniżej lista staraczek:

Cassiah, 28 lat, 5cs, @ 27.06
    Ewelinakotalek, 22 lata, 8cs, @ 02.06
    Wredotka, 29 lat, 7cs, @ 26.05
    madziolina_p, 29 lat, 4cs, @ 25.05
    EwMi, 26 lat, 9cs, @ 05.06
    Cupcake88, 27 lat, 1cs, @ 15.06
    PaniAg, @ 20.06

Gosik 93, 21 lat, 3cs, @ na czekaniu

Ostatnia edycja: 30 Maj 2015
  2. klaudynka16

klaudynka16 Zaciekawiona BB

Hej byłam u dziewczyn w wątku o starania od jesieni ale jednak przesunęłam termin na nowy rok. Musze to przemyśleć bo i chce i się boje i nie chce. To skomplikowane. Jestem po dwóch poronieniach. Mam 26 lat i synka 6 letniego. ;) a ty?

3. reklama
  4. madziolina_p

Ja mam synka 6 miesiecznego i chcemy mala roznice wieku miec.
    Nam sie synka udalo za pierwszym razem i to w poimpphezowej euforii.
    Przykro mi z powodu poronien. A dawno je mialas?

5. klaudynka16

Jakos juz to "przetrawilam". Jedno rok temu, drugie 9 miesięcy. Maz naciska a ja nie wiem. Fajnie taka mala różnica. U mnie to już ogromną będzie ;) jakoś inaczej widziałam swoje plany na najbliższy czas ale jak o tym myślę to w sumie chciałabym... jakoś by się to ułożyło :)

6. madziolina_p

Pewnie, ze by sie ulozylo! Ja sie tylko obawiam, czy podolam z dwojka malych dzieci.
    Ale tak postanowilismy i bedziemy probowac.

7. klaudynka16

Kurcze mam kilka koleżanek z małymi dzieciaczkami z taką małą różnica i dają radę :) ja mam siostrę młodsza o niecały rok a z drugiej strony mam też braci o 15 lat młodszych :) i to i to ma swoje plusy i minusy :) ja to szczerze to się trochę boje porodu po raz drugi, problemów podczas ciąży itd bo niestety z synkiem łatwo nie było. Dużo nerwów, podtrzymanie ciąży itd. Ty miałaś jakieś problemy?

8. madziolina_p

Ja nie mialam zadnych problemow, ani typowych objawow ciazy- mdlosci itp. Ale kazda ciaza inna- pamietaj!
    A porod naturalny bez znieczulenia, bo niby szybko postepowal, ale potem konieczne bylo vacum :-( ale wszystko ok!
    A porodu sie nie boje, wiadomo bol niesamowity, ale mija! Najwazniejsze, zeby dzidzius byl zdrowy!
    Chcieli bysmy dziewczynke do parki, ale zobaczymy.
    Mam nadzieje, ze nie bedzie trudno zajsc.
    Mam kolezanke, ktora ok 6 m-cy temu poronila i do tej pory nic :-( nie moze zajsc, ale tez za bardzo sie staraja i stres robi swoje.

9. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

To i ja nieśmiało do Was dołączę. Planujemy z M, po nowym roku starania o kolejną dzidzie. 3 lata temu poroniłam, po 5 mc zaszłam w kolejną ciąże i mam wspaniałą 20 mc córcie.

10. reklama
  11. madziolina_p

Hej! Czym nas wiecej tym lepiej!
    To jeszcze przed nami listopad i grudzien i do dziela!
    Trzeba zaczac brac kwas foliowy

12. klaudynka16

Właśnie jak to najlepiej zacząć się przygotowywać? W sumie pierwsza moja ciąża to była taka "wpadka" bez przygotowania a teraz tak chciałabym racjonalnie do tego podejść. .. :)

Poleć forum