reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
No fajny dokument, wartościowy a nie jakieś słoiki ukryta prawda itp... Po pierwszym odcinku dowiedziałam się że wczesniaczka nie powinno się głaskać a po prostu położyć na nim dłoń żeby maluch poczuł na sobie jej ciężar :)
 
No fajny dokument, wartościowy a nie jakieś słoiki ukryta prawda itp... )

Ahahah no te badziewia tego typu sa straszne :D Moda zaczela sie na to jak ja juz wyjechalam wiec co nie przyjade to nie moge wyjsc z podziwu ze ludzie masowa ogladaja takie gowna :p A jeszcze gorsze te polske seriale tasiemce :)
A dokument napewno obejrze, dziex za info!
 
reklama
Ahahah no te badziewia tego typu sa straszne :D Moda zaczela sie na to jak ja juz wyjechalam wiec co nie przyjade to nie moge wyjsc z podziwu ze ludzie masowa ogladaja takie gowna :p A jeszcze gorsze te polske seriale tasiemce :)
A dokument napewno obejrze, dziex za info!

ukryta prawda niekiedy tam ma ciekawe historie, ale dlaczego ja i i reszta to porazka
 
Do góry