reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Lux ja tydzien temu we wtorek pochowalam babcie.... jedne z najgirszych chwil w moim życiu. Rozpacz ogromna, moj drugi synek mial byc jej 22 prawnukiem.... niedoczekala :( a najgorsze, ze nic nie zapowiadało konca.....
 
Lux ja tydzien temu we wtorek pochowalam babcie.... jedne z najgirszych chwil w moim życiu. Rozpacz ogromna, moj drugi synek mial byc jej 22 prawnukiem.... niedoczekala :( a najgorsze, ze nic nie zapowiadało konca.....

Czesc kochana!! Co tam u Cb? Kiedy rodzisz? Przykro mi z powodu babci :( Ale dobrze przeczytalam ze mial byc 22 czy mialo byc 2? :p Cos jakas zla fala, u mnie przeciez tez tydz temu dziadek mojego S. Bylismy b blisko. Nie doczekal zadnego prawnuka ani nawet wesela wnuka :(
 
Hej laski. Termin mam pod koniec października. Czuje sie ok ale ciraz ciezej wykonywac niektóre rzeczy np ubieranie skarpetek ;) babcia miała 18 wnuków i 21 prawnukow :)
Czasem do Was zagladam i podczytuje takze jestem w miarę na bieżąco i trzymam za Was kciuki!cieszę sie, ze badania ok
 
Wow ale fajne! W dzisiejszych czasach to takie niespotykane. Jesli moja corka tez bedzie tyle czekac z rodzeniem albo dluzej to ja nawet nie doczekam 1 prawnuka :( Szkoda ze tak sie dzieje i ludzie rodza coraz pozniej i coraz mniej. Tylko u muzulmanow sie nic nie zmienilo :( Z ta tendencja za kilkadziesiat lat zasiedla europe :(

No to juz sobie wypoczywaj a nie ciezkie przedmioty podnosisz! :)

U mnie w koncu zaczela sie @ i moge rozpoczac nowy cykl :) Juz 9 :(

Milego dnia! Ja lece na sniadanie zeby ibuprom moc popic bo umieram z bolu! Buzi
 
Wow ale fajne! W dzisiejszych czasach to takie niespotykane. Jesli moja corka tez bedzie tyle czekac z rodzeniem albo dluzej to ja nawet nie doczekam 1 prawnuka :( Szkoda ze tak sie dzieje i ludzie rodza coraz pozniej i coraz mniej. Tylko u muzulmanow sie nic nie zmienilo :( Z ta tendencja za kilkadziesiat lat zasiedla europe :(

No to juz sobie wypoczywaj a nie ciezkie przedmioty podnosisz! :)

U mnie w koncu zaczela sie @ i moge rozpoczac nowy cykl :) Juz 9 :(

Milego dnia! Ja lece na sniadanie zeby ibuprom moc popic bo umieram z bolu! Buzi


Kasiu przykro ~! ;<
ale kochana nie smutaj ! pamiętaj co mi pisałaś ..zdrowa para stara się nawet do roku ! u mnie za chwile ten rok minie ale cóż ...nie ustaliśmy w miejscu działamy dalej w tym kierunku i nie poddajemy się bo przecież walczymy o nasze szczęście i miłość !! bezgraniczną miłość ! ...fakt czasem wolałabym żeby to jakoś szybko poszło , żebym miała już lokatorka w brzuszku bo do cholery ileż można jeszcze tak trwać ? no ale cóż ..świat stawia nas przed wieloma próbami , sprawdza naszą wytrzymałość , cierpliwość ..i uczy wiele innych odczuć

choć czasem jestem mega nerwowa , płaczliwa ,nie do życia ..brnę w to dalej i modle się żeby to się już skończyło
i szczerze ? nie myślałam że to taaakie trudne ?? ..chcieliśmy mieć dwójkę , nawet trójkę dzieci ..ale teraz myślę żeby chociaż było to jedno ! dłuugo wyczekiwane i meeega kochane ...przez te nieudane próby ! i walkę , walkę i jeszcze raz walkę
będzie nam to w końcu wynagrodzone !
głowa do góry !

a dziś mam wolne , posprzątane , chrusty są , zawioze troche mamuni ;))
tylko nie mam pomysłu na obiadek ..jak zwykle ;D
 
Wiem kochana, nie smutam, juz przedwczoraj sie z tym pogodzilam jak gina powiedziala ze @ przyjdzie. Wiec tylko na nia czekalam zeby cykl zaczac. No wlasnie wiem ze do roku dlatego tak mnie gina zdziwila ze powiedziala ze niewiarygodne ze jeszcze nie zaszlam i podejrzewa zapchane jajowody albo slabe nasienie :( Apropos jeszcze nie macie wynikow? Moze on cos jednak skrywa? Wiem, ja tez chcialam 3 dzieci ale przy moim wieku i slabej plodnosci raczej nie ma szansy :( Trudno, przeleje potrojna milosc na to jedno :)
 
Nie mamy wynikow ;( ...nie nie ukrywa bo zawsze gdy wraca z pracy i widze ze idzie w strone skrzynki to ja szybko lece na balkon i patrze czy cos wyciaga z niej:-D :-D ale wczoraj juz sam sie wkurzyl i mial dzis dzwonic ..i jak wstalam to mu o tym przypomnialam wiec zobaczymy co mu powiedza ;]
 
reklama
Do góry