reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

No wieeem czas leci nieublaganie, ja tez juz 19 miesiac sie staram a wydaje mi sie jakbym dopiero co na forum sie zapisala, a to bylo w styczniu zeszlego roku :szok:

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
powiem tak j pamietam jak musialam odstawic starania i pamietam jak pisalam dziewczynom, ze marze by najpozniej w lipcu pokazac im brzuszrk ciazowy i zobacz :D czasami pewne rzeczy sie spelniaja szybko :)
 
reklama
Wiem kochana ale ty moglas sobie tak marzyc bo juz raz zaszlas w ciaze i wiedzialas ze mozesz miec dzieci i ze to tylko kwestia czasu a ja nigdy nie bylam i to jest zastanawiajace, nie wiem czy kiedykolwiek bede. Ale nigdy nie strace choc iskierki nadziei obiecuje :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem kochana ale ty moglas sobie tak marzyc bo juz raz zaszlas w ciaze i wiedzialas ze mozesz miec dzieci i ze to tylko kwestia czasu a ja nigdy nie bylam i to jest zastanawiajace, nie wiem czy kiedykolwiek bede. Ale nigdy nie strace choc iskierki nadziei obiecuje :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre podejscie ja nie mialam takiego wsparcia i po 25 miesiacach stracilam nadzieje ze bede miala dziecko a tu stalo sie ze mam sliczna trojeczke o najstrsza 25 miesiecy sie staralam a jak bylam w ciazy to nie wierzylam w to o syna troszke ponad rok a teraz o corke mozna powiedziec ze za 1 razem zaszlam wiec wierze ze i wkoncu tobie sie uda wierze w to bardzoooo
 
Wiem kochana ale ty moglas sobie tak marzyc bo juz raz zaszlas w ciaze i wiedzialas ze mozesz miec dzieci i ze to tylko kwestia czasu a ja nigdy nie bylam i to jest zastanawiajace, nie wiem czy kiedykolwiek bede. Ale nigdy nie strace choc iskierki nadziei obiecuje :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
wiesz tez tak mowilam, ze juz zaszlam wiem, ze moge, ale potem se uswiadomilam, ze nie zawsze sie udaje po poronieniu, bo organizm jest jedna wielka zagadka i moglo cos sie pokisic z plodnoscia
 
Cassiah cos na pocieszenie-dzis na innym watku Twoja imienniczka pokazala test, dziewczyna walczyla dobre polotra roku jak nie dluzej i jest ciaza!!! a chce zaznaczyc, ze miala problemy zdrowotne! pamietasz ja? to Kotek!!! pisala tu jakis czas :) cuda sie zdarzaja!!!! aaaaa
Kotek jestem w szoku i naprawde sie ciesze!!!!!!!
 
Ojej to wspaniale! Oczywiscie ze ja pamietam, bardzo sie nawzajem wspieralysmy, szkoda ze tu nie dala znac. Pogratulujcie jej ode mnie. A co jej pomoglo zajsc? Nawet dziewczyny z problemami zachodza szybciej ode mnie a ja nie potrafie :( Czuje sie jak jakis debil :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojej to wspaniale! Oczywiscie ze ja pamietam, bardzo sie nawzajem wspieralysmy, szkoda ze tu nie dala znac. Pogratulujcie jej ode mnie. A co jej pomoglo zajsc? Nawet dziewczyny z problemami zachodza szybciej ode mnie a ja nie potrafie :( Czuje sie jak jakis debil :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
spisz sie z nia, bo ona miala tam jakies leki, ale ja nie pamietam :) i nie mow tak o sobie, bo na dupsko dostaniesz!
 
Do góry