reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Wesolych Swiat kochane! [emoji195][emoji207][emoji214][emoji4]

--------------------------------
starania od: styczeń 2015
niepłodność idiopatyczna
 
reklama
Hej dziewczyny to znów ja :) ostatnio byłam tu w październiku [emoji16] ale jakoś siedzicie mi w głowie ;) jak u Was? Jak dzieciaczki? Cassiah jak u Ciebie? Coś się zmieniło? Buziaki kochane [emoji11]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luxia Złotko odpisywałam Ci już 2 razy i niestety mój tel padał za każdym razem wrrrr...
Mój mąż niestety woli wszystko inne od obowiązków, dzięki Bogu, że przestał (pewnie póki co) grać na komputerze.

U nas dobrze, mały ma niegroźną wysypkę, idzie nam 4 ząb, płaczu co niemiara, noce ciężkie, zaczęliśmy raczkować i obijać głowę :(

A u Was co tam? :) Jak dzieciaczki? @Kruczyca śliczności ta Twoja córcia <3
 
Luxia Złotko odpisywałam Ci już 2 razy i niestety mój tel padał za każdym razem wrrrr...
Mój mąż niestety woli wszystko inne od obowiązków, dzięki Bogu, że przestał (pewnie póki co) grać na komputerze.

U nas dobrze, mały ma niegroźną wysypkę, idzie nam 4 ząb, płaczu co niemiara, noce ciężkie, zaczęliśmy raczkować i obijać głowę :(

A u Was co tam? :) Jak dzieciaczki? @Kruczyca śliczności ta Twoja córcia <3
Hejoo u nas skok wiec masaaaaaakraaaa! Choc sa dni, ze mlody jest jak aniolek :) z chlopem sie dzis poklocilam konkretnie i cisza w domu :wściekła/y:
 
Dobrze, że te skoki kiedyś się skończą :) Mój to maruda i placzek przez te zęby.

Ja się z moim ukochanym dzis jeszcze nie poklocilam tak fest, ale jak wróci to dostanie OPR. Pojechal po obiedzie na mecz i jeszcze go nie ma.. a tak sie zarzekal, ze szybko wroci.
 
Dobrze, że te skoki kiedyś się skończą :) Mój to maruda i placzek przez te zęby.

Ja się z moim ukochanym dzis jeszcze nie poklocilam tak fest, ale jak wróci to dostanie OPR. Pojechal po obiedzie na mecz i jeszcze go nie ma.. a tak sie zarzekal, ze szybko wroci.
u nas poszlo ostro, bal sie rano podejsc do mnie przeprosic, mowil, ze dawno mnie takiej nie widzial, a moj dzis jest na meczu, niedlugo wroci
 
Ale słusznie zrobiłaś mu awanturę czy po prostu miałaś gorszy dzien? Moj jak wtedy wrócił, to odeslalam go do drugiego pokoju, ale to raczej bylo jak nagroda niż kara, bo nie slyszal małego jak sie wybudzał w nocy.

Były już przeprosiny? ;)
Jakie macie plany na majówkę?
 
Ale słusznie zrobiłaś mu awanturę czy po prostu miałaś gorszy dzien? Moj jak wtedy wrócił, to odeslalam go do drugiego pokoju, ale to raczej bylo jak nagroda niż kara, bo nie slyszal małego jak sie wybudzał w nocy.

Były już przeprosiny? ;)
Jakie macie plany na majówkę?
oczywiscie, ze slusznie :D wczoraj bylismy u Tomka cioci, dzs jedziemy do moich rodzicow a w srode bedzie u nas moja babcia i mamy najmlodsza siostra z dziecmi i mezem wiec bedzie wesolo, 4-latek i dwa niemowlaki:D wczoraj pozarlam sie z Tomka cioka, poszlo ostro, wstawie z drugiego watku...

U nas tak; suma sumarum pojechalismy do Tomka ciotki, potem dojechala tesciowa i jej brat z zona i inna siostra Mariolka, byla tez moja szwagierka z tym swoim piznie*ym Dareczkiem no i oczywiscie wszystkie najmadrzejsze, wielkie rady jak mamy wychowywac Natana, my tam ostro z nimi i wyszla jedna klotnia, obrazily sie, trudno. Potem tesciowa i te wszystkie milejdi palily i tesciowa zabrala z rak mojego Tomaka naszego synka a ja jej go zabralam jak weszlam do pokoju, bo mowie: przed chwila palilas i bierzesz dziecko?! Wyszla afera, bo zaczela sie wymadrzac ta ciotka Mariola a ja zapomnialam, ze mam przed soba babke ponad 50-letnia i tam rowno z nia, zaczela mi zarzucac,ze nie mam szacunku do tesciowej, ze przeciez ona 4 wychowala wiec ma prawo mi narzucac swoje rady (gowno prawda!!!!) i ze jak moglam jej powiedziec, ze smierdzi fajkami i zabrac dziecko! Po pierwsze mowie, dziecko jest moje, po drugie tesciowa smierdziala fajkami, po trzecie zadna stara baba nie bedzie mi narzucac jak mam sie do kogo odzywac, bo sama decyduje kto trzyma moje dziecko itp, wywiazala sie taka awantura, ze wyszlam mowiac, ze z nia przy jednym stole siedziec nie bede i pojechalismy do domu, aha i dziecko, wozek, fotelik, kocyki-wszystko do prania, znaczy dziecko do mycia, same papierosy, mamy dosc, Tomek juz tez wysiada przez tych ludzi aha jeszcze szwagierki facet zaczal sie z nas wysmiewaac, ze po co na dziecko, ze on nie chce i ma swiety spokoj, ze dzieci to problemy, obowiazki i wspolczuje nam, debil do potegi! Wrrrr
upload_2017-5-1_8-18-45.gif
:wściekła/y:
 

Załączniki

  • upload_2017-5-1_8-18-45.gif
    upload_2017-5-1_8-18-45.gif
    1,5 KB · Wyświetleń: 236
reklama
Ooo ja, ostro :D Że Ty się jeszcze zgodzilas tam pojechać, chyba tylko ze względu na Tomka... i mam nadzieję, że zaraz wyszliscie po tej akcji?
Ja mam tak jak Ty awersje do palenia papierosów przy dziecku i mój tata ma od razu zapowiedziane, że póki rąk nie umyje to go nie dotyka. Pamiętam, że położna mi mówiła, że nawet jeśli ktoś spalił papierosa nie w obecności niemowlaka, a nie umyl rąk, to jeśli dotknie jego skóry to te wszystkie szkodliwe substancje przechodzą przez jego cienką skórkę.

Oni zawsze tam muszą Ci napsuc krwi.

To się u Ciebie dzieje na majówkę :) Ja chyba też dziś pojadę do swoich rodziców :) I dacie radę z 4-latkiem i dwoma niemowlakami pod jednym dachem, jestem pewna :)
 
Do góry