reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Tak, dużo spokoju :D Koniec z przygadywaniem, mądrowaniem i wtrącaniem się. Po części zazdroszczę :)
Chodźmy to opić sokiem marchewkowym ;)
Będziesz ją dalej uwzgledniała jako gościa na chrzcinach?
 
Kurczę myślałam, że jeszcze przed północą zdążę ;) A więc Kochana Luxi wszystkiego najlepszego, pociechy z synka i ukochanego, zdrowia, spełnienia marzeń, sto lat i kolejnego pięknego brzdąca! :*

Pisz jak tam sprawy z teściową się ulozyly i jak przygotowania do chrzcin. Synek zdrowy? Już pewnie gada aguu na całego ;)
 
Kurczę myślałam, że jeszcze przed północą zdążę ;) A więc Kochana Luxi wszystkiego najlepszego, pociechy z synka i ukochanego, zdrowia, spełnienia marzeń, sto lat i kolejnego pięknego brzdąca! :*

Pisz jak tam sprawy z teściową się ulozyly i jak przygotowania do chrzcin. Synek zdrowy? Już pewnie gada aguu na całego ;)
Dziękuję!!! Mlody juz od dawna gada, szybko zaczal gugac, ma juz dwa ząbki na dole :D jezdzimy od wtorku w spacerowce :) tesciowa, hmm, no nie wtraca sie po tamtej aferze, jak jej nie damy dziecka to sama nie wezmie, nie daje glupich rad, jak cos chce doradzic to mowi to tak, zeby mnie nie wkurzyc :D szok nad szokami :D a co u Was?
 
Cieszę się, że teściowa przeszła metamorfozę hehe :D Oby tak jej zostało.

To teraz masz ubaw z synkiem :) Słodkie to jest jak już gadają po swojemu. Kurcze, to szybko Wam zebole wyszły :) U nas 7 zębów i chyba coraz bardziej mnie boli przystawianie do piersi, tak jakby mnie ciągnie. Teo staje gdzie tylko może, chodzi przy meblach, muszę mieć oczy dookoła głowy. Wysuwa szuflady, otwiera drzwi, raczkuje na całego. Mówi mama, tata, baba, czasem dziadzia, dzidzi, dada o inne wymieszane sylaby xd Siada na nocnik, uwielbia jak się z nim tańczy :) Ale zobaczysz,jak Tobie raz dwa zleci i też Twój będzie na tym etapie. Nie mogę uwierzyć, że za miesiąc już roczek...
Szukam stancji i się wyprowadzamy, bo od lipca chce wrocic i pomoc tacie w pracy, a bede jezdzic z synkiem, wiec zalezy mi żeby było w miarę blisko. Tesciowie jeszcze nic nie wiedzą, pewnie będą protesty.
 
Cieszę się, że teściowa przeszła metamorfozę hehe :D Oby tak jej zostało.

To teraz masz ubaw z synkiem :) Słodkie to jest jak już gadają po swojemu. Kurcze, to szybko Wam zebole wyszły :) U nas 7 zębów i chyba coraz bardziej mnie boli przystawianie do piersi, tak jakby mnie ciągnie. Teo staje gdzie tylko może, chodzi przy meblach, muszę mieć oczy dookoła głowy. Wysuwa szuflady, otwiera drzwi, raczkuje na całego. Mówi mama, tata, baba, czasem dziadzia, dzidzi, dada o inne wymieszane sylaby xd Siada na nocnik, uwielbia jak się z nim tańczy :) Ale zobaczysz,jak Tobie raz dwa zleci i też Twój będzie na tym etapie. Nie mogę uwierzyć, że za miesiąc już roczek...
Szukam stancji i się wyprowadzamy, bo od lipca chce wrocic i pomoc tacie w pracy, a bede jezdzic z synkiem, wiec zalezy mi żeby było w miarę blisko. Tesciowie jeszcze nic nie wiedzą, pewnie będą protesty.
Myslisz,ze beda probowac wplynac na Ciebie? No ja widze, jak mlody rosnie i kazdy gada, ciesz sie poki maly a ja wlasnie czekam az urosnie, bo czy jest cos piekniejszego jak patrzec jak rosnie wlasne dzieciatko? :) moj tez gryzie mnie zebami, boli jak diabli, niby dwa male zabki a jak zaciagnie to masakra
 
Boje się naprawdę, że będą gadać, że po co, przecież tu możemy mieszkać i po co komuś płacić. Ale ja już postanowiłam, że ze swoich będę wykładać i koniec kropka.

No to jest piękne jak się dziecko zmienia z dnia na dzień. Staje się bardziej kumate, posyła uśmiechy, całusy, woła mama, chce się tulic, prowadzac za raczki. Rozczula to niesamowicie :) I ja jednak wolę już takie większe :) Wiadomo, że maleństwo tylko je i śpi, czasem płacze ale z takim to sie już pobawię i nawet z kimś zostawię bez problemu ;)

Mojemu zęby wyszły po 8 miesiącu, a Twój już Cie gryzie :O
 
Boje się naprawdę, że będą gadać, że po co, przecież tu możemy mieszkać i po co komuś płacić. Ale ja już postanowiłam, że ze swoich będę wykładać i koniec kropka.

No to jest piękne jak się dziecko zmienia z dnia na dzień. Staje się bardziej kumate, posyła uśmiechy, całusy, woła mama, chce się tulic, prowadzac za raczki. Rozczula to niesamowicie :) I ja jednak wolę już takie większe :) Wiadomo, że maleństwo tylko je i śpi, czasem płacze ale z takim to sie już pobawię i nawet z kimś zostawię bez problemu ;)

Mojemu zęby wyszły po 8 miesiącu, a Twój już Cie gryzie :O
przed kilkoma minutami dostal cyca i uryzl a jak ja krzykne z bolu to robi wielkie oczy i wielce zdziwiony :D my drugi dzien juz probujemy jedzonka ze sloiczka, wczoraj byla masakraaaa, a dzis zaczal dzioba otwierac, choc nadal nie polyka, wypluwa, miny strzela, zobacze co bedzie jutro :) to kiedy wyprowadzka?
 
reklama
To boli jak cholera :) Ząbki jak takie małe piły :D Mój to jeszcze przy karmieniu lubi pocierać rączką o mój drugi sutek.. jak ja tego uczucia nie cierpię, a on tak lubi go miętosić xd

Ach, Wy już wprowadzacie nowe smaczki. Niby do 6 miesiąca tylko sama pierś, ale u nas też tak zaczęłam pod namową pediatry i w sumie trochę zalowalam, bo moglam dopiero od 5 miesiąca zacząć. Od marchewki mieliśmy problemy z kupką.
Przyzwyczai się ;) Potem będzie chętniej jadł. U nas czasem nie do końca otwiera buzię, woli tak jakby pić z tej łyżeczki.

Czekam na info od taty kolegi, który jest bardziej zorientowany w tej miescinie na temat mieszkan na wynajem. Sam powiedzial, ze jak nigdy teraz jakas cisza się zrobiła. Jak na złość, kurde.
 
Do góry