reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

To boli jak cholera :) Ząbki jak takie małe piły :D Mój to jeszcze przy karmieniu lubi pocierać rączką o mój drugi sutek.. jak ja tego uczucia nie cierpię, a on tak lubi go miętosić xd

Ach, Wy już wprowadzacie nowe smaczki. Niby do 6 miesiąca tylko sama pierś, ale u nas też tak zaczęłam pod namową pediatry i w sumie trochę zalowalam, bo moglam dopiero od 5 miesiąca zacząć. Od marchewki mieliśmy problemy z kupką.
Przyzwyczai się ;) Potem będzie chętniej jadł. U nas czasem nie do końca otwiera buzię, woli tak jakby pić z tej łyżeczki.

Czekam na info od taty kolegi, który jest bardziej zorientowany w tej miescinie na temat mieszkan na wynajem. Sam powiedzial, ze jak nigdy teraz jakas cisza się zrobiła. Jak na złość, kurde.
i maz rozumiem idzie z Toba? no my mamy 5 miesiecy skonczonych, dzis mu nie daje, jutro tez nie, dam w poniedzialek,zrobie mu przerwe, bo bedziemy na wyjazdach i nie bedzie mu jak dac i odgrzac :( dzis zaliczyl cyca nad jeziorkiem na spacerku na lawce :) cycocholik, wszedzie by pil :D
 
reklama
Pójdzie, nie widzę innego wyjścia. Będzie kłapał, że to głupi pomysł, może się przekona, że to będzie dobra decyzja jak sami trochę pomieszkamy.
W ogóle wczoraj wróciliśmy po 22, a teściowa już bramę zamknęła. Trochę się czuję jeszcze jak dziecko które oni wzięli sobie w opiekę :/ Głupie uczucie,jakbym nigdy nie mogła dorosnąć.
Ja też tak dawalam. Raz trochę, potem przerwa. No cyc to fajna sprawa, ale w takich sytuacjach bym się właśnie krepowala.. ;) Jak gdzieś do miasta jedziemy, to karmię w aucie :p Podziw dla Ciebie :)
 
Pójdzie, nie widzę innego wyjścia. Będzie kłapał, że to głupi pomysł, może się przekona, że to będzie dobra decyzja jak sami trochę pomieszkamy.
W ogóle wczoraj wróciliśmy po 22, a teściowa już bramę zamknęła. Trochę się czuję jeszcze jak dziecko które oni wzięli sobie w opiekę :/ Głupie uczucie,jakbym nigdy nie mogła dorosnąć.
Ja też tak dawalam. Raz trochę, potem przerwa. No cyc to fajna sprawa, ale w takich sytuacjach bym się właśnie krepowala.. ;) Jak gdzieś do miasta jedziemy, to karmię w aucie :p Podziw dla Ciebie :)
No ja karmie w restauracjach tez :) reakcje ludzi rozne niestety, nie daj sie tesciowej, niech spada na drzewo :D
 
Hej Luxi co tam u Was? Jak chrzciny? Udały się? Synek zdrowy? Zaraz skończy 6 miesięcy :O Mój roczek.. Kiedy to zlecialo.. :)
Co tam u reszty dziewczyn? Może wiesz? Tu już chyba żadna nie zagląda :(
 
Hej Luxi co tam u Was? Jak chrzciny? Udały się? Synek zdrowy? Zaraz skończy 6 miesięcy :O Mój roczek.. Kiedy to zlecialo.. :)
Co tam u reszty dziewczyn? Może wiesz? Tu już chyba żadna nie zagląda :(
hej no pol roku, nie wiem kiedy to zlecialo, po chrznach ok, dobrze, ze juz po ;) u Eweliny ok, Wiktorek rosnie, Kasia odpuscila starania z tego co wiem, Magda odeszla z forum
 
Jak nocki? Teściowa już odpuscila na dobre? :)
Ja mam nerwy już na skrawku.. moja miesza już za bardzo. Moja mama też potrafi mnie wkurzyc, ale jej to jeszcze coś dogadam ;)
Nie znaleźliśmy żadnego mieszkania, żeby się wyprowadzić :/ Więc ogólnie lipa... Ale do pracy wracam w poniedziałek i guzik mnie obchodzi, co sobie będą o tym myśleć, bo nic tesciom nie wspominałam, no i małego będę ze sobą zabierala.. :)
Czas ucieka niesamowicie. Zaraz będziemy myśleć o kolejnym potomku ;)
 
Jak nocki? Teściowa już odpuscila na dobre? :)
Ja mam nerwy już na skrawku.. moja miesza już za bardzo. Moja mama też potrafi mnie wkurzyc, ale jej to jeszcze coś dogadam ;)
Nie znaleźliśmy żadnego mieszkania, żeby się wyprowadzić :/ Więc ogólnie lipa... Ale do pracy wracam w poniedziałek i guzik mnie obchodzi, co sobie będą o tym myśleć, bo nic tesciom nie wspominałam, no i małego będę ze sobą zabierala.. :)
Czas ucieka niesamowicie. Zaraz będziemy myśleć o kolejnym potomku ;)
tesciowa roznie, wtraca sie, ale my tam ostro z nia, zawsze musi wszystko wiedziec lepiej....a Twoja co odwala? i gdzie bedziecie mieszkac?
 
Hej Luxi co tam u Was? Jak chrzciny? Udały się? Synek zdrowy? Zaraz skończy 6 miesięcy :O Mój roczek.. Kiedy to zlecialo.. :)
Co tam u reszty dziewczyn? Może wiesz? Tu już chyba żadna nie zagląda :(
Adi ja zagladam :) Nie wiarygodne ze to juz zaraz rok a Luxi pol roku :) Ale sie juz dlugo znamy :) Pozdrawiam Was dziewczynki z goracej Chorwacji :*

--------------------------------
starania od: styczeń 2015
niepłodność idiopatyczna
 
reklama
Luxi zdrowka dla malego i czekamy na roczek! :) :*

--------------------------------
starania od: styczeń 2015
niepłodność idiopatyczna
 
Do góry