reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Ojej to wspaniale! Oczywiscie ze ja pamietam, bardzo sie nawzajem wspieralysmy, szkoda ze tu nie dala znac. Pogratulujcie jej ode mnie. A co jej pomoglo zajsc? Nawet dziewczyny z problemami zachodza szybciej ode mnie a ja nie potrafie :( Czuje sie jak jakis debil :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Przeporaszam że tu nie napisałam, ale długo mnie tu już nie było ...
ja poszłam do gina w kwietniu jna monitoring gin powiedział że jeżeli nie zajde to mam zrobić wszystkie chormony-wypisała mi które.
no wiec nie wyszło i zrobiłąm badania
wyszło ze mam za wysoką prolaktynę zapisał mi tabletki dostinex ale powiedział ze to może potrwać jej zbicie przynajmniej 2 miesiące nhi i biore pół tabl/tydz,
mój mąz tez zrobił badanie nasienia ale wyszło super.
w tym cyklu byłam tez na monoitoringu ale przed owu bo później gin wyjeżdżał,no ale chyba się udało, wiec pewnie cta prolaktyna była przeszkoda.
Życzę Ci i trzymam kciuki żeby Ci się udało.
 
reklama
Sancia a co dolega Twojej kolezance?

Luxi zgadzam sie, moja przyjaciolka bardzo nie chciala chlopca, twierdzi ze zadnego chlopca ktorego zna nie lubi, ze brzydza ja siusiaki i jak sie bzykali to 4 dni przed owu tylko bo podobno najwieksze szanse na dziewczynke no i oczywiscie od razu zaszla i na dodatek ostatnio dowiedziala sie ze to chlopiec i byla bardzo niezadowolona, choc to jej 2 dziecko, bedzie miala parke o jakiej ludzie zawsze marza. W ogole strasznie narzekala w marcu przed zrobieniem testu ze moze lepiej zeby nie byla w ciazy bo bedzie w grudniu rodzic a to zimno juz, bedzie musiala kurtki specjalne kupowac i w ogole beznadziejnie ze dziecko z konca roku... Mozesz sobie wyobrazic jak bylo mi przykro gdy zaszla za pierwszym razem a ja wtedy juz rok sie staralam :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero zobaczyłam. Ma to cholerstwo co ja PCOS

Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

U nas cisza ..znaczy sie nocki mam czasem zarwane bo dol brzucha i pachwiny tak bola , ciagna ze nie da sie wytrzymac wiec mam nadzieje ze maly sie juz przygotowuje do spotkania z nami :-) no i o spacerach tez juz moge zapomniec , bo na zakupach pochodze chwile i musze ustac bo wszystko boli , doslownie ..

W srode ostatnia wizyta , czekam na konkretne wiesci :-)

Milego !
 
Hejka

U nas cisza ..znaczy sie nocki mam czasem zarwane bo dol brzucha i pachwiny tak bola , ciagna ze nie da sie wytrzymac wiec mam nadzieje ze maly sie juz przygotowuje do spotkania z nami :-) no i o spacerach tez juz moge zapomniec , bo na zakupach pochodze chwile i musze ustac bo wszystko boli , doslownie ..

W srode ostatnia wizyta , czekam na konkretne wiesci :-)

Milego !
super, ze napisalas, no koncowka ciazy to masakra, czlowiek czuje sie jak slon hihi, ale jestes juz blizej niz daleh, oby szybko przyszedl porod :)
 
Moje słoneczko ma 6cm :) wszystkie pomiary bardzo dobrze wręcz idealne :) z tego usg wychodzi 12t3d czyli 2 dni do przodu i termin wyrównał mi się z terminu z om na 1.02 :) stopka ma już 1cm :) płci Pani doktor nie chciała mówić, bo mówiła że teraz może być równie dobrze przerosnieta lechtaczka lub już penisek ;) i jeśli bardzo będzie nas korcić to możemy sprawdzić w 16 tygodniu,także nadal każde może upierac się przy swoim ja mam synia, Kamil corcie ;) Doktor przemiła, wszystko nam tłumaczyła, o dziecku mówiła już jak o małym czlowieczku, a nie plodzie, super się u niej czuliśmy i na kolejne ważne usg na pewno będziemy chodzić do niej :)
1469275371498.jpg


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469275371498.jpg
    1469275371498.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 383
reklama
Moje słoneczko ma 6cm :) wszystkie pomiary bardzo dobrze wręcz idealne :) z tego usg wychodzi 12t3d czyli 2 dni do przodu i termin wyrównał mi się z terminu z om na 1.02 :) stopka ma już 1cm :) płci Pani doktor nie chciała mówić, bo mówiła że teraz może być równie dobrze przerosnieta lechtaczka lub już penisek ;) i jeśli bardzo będzie nas korcić to możemy sprawdzić w 16 tygodniu,także nadal każde może upierac się przy swoim ja mam synia, Kamil corcie ;) Doktor przemiła, wszystko nam tłumaczyła, o dziecku mówiła już jak o małym czlowieczku, a nie plodzie, super się u niej czuliśmy i na kolejne ważne usg na pewno będziemy chodzić do niej :) Zobacz załącznik 764019

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Super Kochana! Gratulacje!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry