reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

mitaka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Styczeń 2013
Postów
656
Miasto
nibylandia
Jako że są staraczki grudniowe i dziewczyny dobrze się już poznały to może czas na dziewczyny, które rozpoczęły staranka w styczniu i również chcą się dzielić swoimi przeżyciami :)
 
reklama
Hej:-) Chętnie się dołączę,wprawdzie jestem też na staraczkach listopadowych,ale z nowym rokiem -nowe starania :-)
Może coś o sobie,Karolina,24 lata,mieszkam w Niemczech,mam 3-letnią córkę Sarę i od hmm....:dry: gdzieś 5/6 cyklów staramy się o rodzeństwo dla niej.
Póki co,nie załamuję się,wierzę,że się w końcu uda.;-)
 
Miło Cie poznać Karolinko :-)
To może i ja coś o sobie naskrobię :-), Kaśka jeszcze 25, jestem spod Lublina, staramy się po raz pierwszy, testować mam zamiar 25.01 a do tego czasu chyba jajko zniosę ;-)
 
Mitaka zapraszamy na staraczki listopadowe ,co prawda w tytule jest listopad ale kilka dziewczyn stara sie cały czas więc to tak jakby staraczki styczniowe;-)
Dziewczyny są bardzo sympatyczne,więc jeśli chcesz to dolacz do nas :tak:

Karotka ty nas nie opuszczaj :-p
 
Ja też się nieśmiało dołączam. Fajnie by było większą grupę zebrać :).

Jestem z południa Polski, 3 miesiące po ślubie, z powoli dojrzewającym planem powiększenia rodziny.
 
Witaj trzylitery :) mitaka jestes jeszcze? moze sie uda grupe zebrac. ja jestem ze swietokrzyskiego , w tym roku bedziemy miec 10 rocznice slubu, nasz syn skonczy we wrzesniu 8 lat. w listopadzie.stracilam wyczekana ciaze w 10 tygodniu. mam nadzieje,ze bedzie mi dane zostac jeszcze mama. napiszcie o sobie cos wiecej :)
 
Hej dziewczyny :-) Przywlokłam się z grudniówek. Nowy rok może przyniesie szczęście w zafasolkowaniu bo matczyny instynkt buzuje we mnie. W starym się nie udało więc liczę na Wasze pozytywne fluidy.

:-D
 
reklama
Jestem jestem :-)
Bardzo się cieszę, że jest nas już więcej. Zaczytywałam się w grudniówkach dopingując je bo u Nas się jakoś nic nie rozkręcało a tu dzisiaj patrzę miła niespodzianka :-D

Ja dzisiaj jestem w 29 dniu cyklu a, że cykle 31-35 dniowe to testowanie wyznaczyłam na 25 i..... głupia pipa dzisiaj zrobiłam test bo to czekanie dobija no i oczywiście wielkie NIC co mnie akurat nie dziwi. Tak więc teraz czekam na @ a test kupie jak jej nie będzie do tego 25 coby mnie znowu nie zakorciło :sorry:

A z innych rzeczy odebrałam dzisiaj grupę krwi bo nie miałam takowej nigdzie poświadczonej no i na szczęście konfliktu u nas nie będzie, a jak myślicie czy grupa krwi w książeczce krwiodawcy wystarczy w razie co lekarzowi czy trzeba mieć świstek z laboratorium jeżeli chodzi o faceta?
 
Do góry