reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

W zasadzie też się do was zaliczam i przychodzę ze staraczek grudniowych ponieważ nie udało mi się tym razem:)
Planowana owu mniej więcej koło 26 stycznia.
 
reklama
Mitaka jezeli masz grupe krwi z plusem to chyba nie musisz meza grupy nigdzie przedstawiac bo konfliktu nie bedzie, ja nawet nie znam grupy meza. jak robilam test w.drugiej ciazy to cos ok 36 czy 38 dc to bylo (nie pamietam juz) i byla blada kreska wiec w 29 dc pewnie nic bym nie zobaczyla. moze zrob rano bete? Masz jakie objawy? ja jeszcze przed terminem @ mialam mega nadwrazliwosc na zapachy dlatego po ciuchutku liczylam ze na tescie beda dwie kreski ale balam sie wczesniej robic.
 
Witamy Anulka_szn :-)

Powiedzcie dziewczyny robiłyście sobie już jakieś badania czy czekacie najpierw na pozytywne wieści i dopiero? Ja jako że staranka wyszły nam dosyć spontanicznie począwszy od 2 dnia świąt nic nie robiłam w tym kierunku.

Od połowy cyklu zaczęłam łykać folik, zrobiłam jak już wcześniej pisałam grupę krwi no i dzisiaj morfologię, ob, glukozę, analizę moczu i tsh i na razie wsio.

Czytałam jeszcze o przeciwciałach cyto i toxo - robiła któraś? Dostanę na to skierowanie czy muszę portfel czyścić bo jednak przydało by się wiedzieć. W sumie to teraz żałuję, że nie zajęłam się tym wcześniej bo i nie wiem jak u mnie z różyczką no ale nic tyle ludzi powpadało i było dobrze :happy2:

Netka z pewnych prawdopodobnych:-p objawów to od dłuższego czasu powiększone piersi z żyłami grubaśnymi na sutkach i zaczynają pojawiać się leciutkie wyżej (fakt powiększały mi się, ale nie tyle, przed okres i było to jedynie na tydzień przed- wczoraj jak mój zobaczył to było coś w stylu "o jaaaa....[cisza]...muszę zrobić zdjęcie":-p. Do tego już jakoś od tygodnia dziubie mnie w podbrzuszu i w plecach i tak na zmianę (nigdy tak nie miałam, skurcze były ale 1 dnia @ nigdy wcześniej nigdy dłużej). Było sucho do tej pory teraz zrobiło się wodniście (dosłownie) i mam wrażenie, że zaraz dostanę @..... oby nie
 
Ostatnia edycja:
Ja robię badania co miesiąc z powodu niedoczynności tarczycy. Badam hormony tarczycy. Ostatnio gin dała mi też skierowanie na badania toksoplazmozy ale jeszcze ich nie robiłam. Jedyne co łykam to folik no i euthyrox ;-)
 
Czesc laleczka, zapraszamy:) jesli chodzi o badania to jak w tym cyklu nie zaskocze to TSH zrobie. biore obecnie witaminy femibion natal classic dla planujacych ciaze i ciezarnych.
 
Neta81 :-) fajnie by było, ale się nie nakręcam, nawet jak nie wyjdzie to pierwszy cykl starań więc jakoś to przełknę, ale najgorsze to czekanie, poszłabym na bete może by coś wykazała, ale jakoś nie chce póki co gotówką szastać więc poczekam. Piszesz, że tak miałaś czyli to Twoja 2 ciąża?
 
reklama
Mitaka teraz staram się o trzecią ciążę, pierwszy raz urodziłam jak miałam 24 lata - staraliśmy się prawie pół roku, drugi raz zaszłam w ciążę we wrześniu 2012 po blisko roku starań i wspomaganiu lekami, ale niestety 18 listopada dowiedziałam się, że dzieciątko nie żyje i konieczna była indukcja poronienia na drugi dzień bo pomimo, że dziecku od wielu dni serce nie biło to poronienie się nie rozpoczęło samoistnie. Teraz zatem rozpoczęłam staranka o trzecie dzieciątko, bardzo bym chciała żeby się szybko udało. U Ciebie dopiero pierwszy cykl starań więc masz rację, że jeśli nie teraz to może za miesiąc. Będę trzymała za Ciebie kciuki :)) No beta trochę kosztuje, ponad 30 zł u nas. Ale objawy masz rzeczywiście sugerujące, że może to jednak to :)))
 
Do góry