reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
u mnie laseczki niestety staranek nie bylo wiec teraz to nici z tego cyklu:-(bo juz po ptakach
mitaka-brzusio przesliczny
netka- przejmuj brzuszek, przejmuj
iwu a gdzie sie wybierasz na wakacje?

dobre te majciochy:-D:-D:-D
 
Waiting dobra ta opowieść :happy2::szok::-D czegoż to człowiek na ulicy nie znajdzie :-p

U mnie @ na całego, znów w 34 dniu przylazła cholera. Cykle mi się wydłużyły .... tak właśnie mi się wydawało, że w 20 dc miałam objawy owu i to by się zgadzało. Ciekawe jak teraz będzie.
Na jakim etapie jesteście dziewczynki bo się pogubiłam? Kiedy macie spodziewane i niechciane @?
 
Dziewczyny pytanie za milion.
Brałyście Clo i luteine wiec będziecie wiedziały.

Boli mnie podbrzusze tak ćmi od tygodnia i od czasu do czasu jajnik zakłuje , ból piersi tak bolesny że dotknąć się nie mogę, brzuch też jakiś nie swój nie śpie na nim bo tak jakby mnie uwiera, już nie wspomne o nastroju, rycze raz dziennie o nic. Dziś rozpłakałam się na masterchefie !!! A jak mój otworzył lodówkę i poczułam zapach ogórków kiszonych wydobywający się z niej to myślałam że się porzygam. Dziś 22dc zwykle mam 25 dniowe cykle ale luteina wydłuża cykle a biorę ją do piątku 19 więc okres pewnie ok 22 przyjdzie. Nie chce się wkrecać bo takie objawy chyba mogą być po hormonach prawda ??
 
Waiting bol piersi, nadwrazliwosc na zapachy i nudnosci ja mam zwykle przed @ ale ten bol brzucha i rozchwianie emocjonalne to raczej nie dzialanie luteiny, moze fasolki :))) w kazdym razie &&&&& bo widze, ze jest nadzieja :))
 
Chyba za wcześnie na objawy... Mi się udało w 1 cyklu z dupkiem, ale jedyne jego skutki uboczne jakie odczułam to problem z załatwianiem się. Aleeeee każda z nas jest inna więc różnie to może być ;) Wytrwałości w czekaniu &&&
 
Tez mi sie wydaje ze to za wczesnie. Sadze ze to po hormonach mam zwiekszone objawy pms ktorego zwykle nie mam az tak wyraznie a poza tym chyba mnie przeziebienie lapie bo jakas taka rozbita i zmeczona jestem ale jak rano zimno a popoludniu goraco to co sie dziwic.lykne aspiryne na noc i bedzie git. Jesli o cykl chodzi to pewnie wyjdzie jak zawsze.raczej sie nie nastawiam na c
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry