reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

u mnie kończy się okres...blee - jak mnie to zaczyna wkurzać - miesiąc w miesiąc to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:Boże, przecież Ty wiesz, czego my tu wszystkie najbardziej pragniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dodatkowo dokucza mi ostatnio żołądek.a poza tym mój miki już był antybiotyku - witaj przedszkole:baffled:

mitaka- no własnie- urodziłaś
 
reklama
hej Dziewczyny!
długo mnie nie było bo wakacjowałam...byliśmy ze znajomymi na Chorwacji! kocham Chorwacje! juz od kilku lat jeździmy tam na koniec września - juz jest po sezonie, mniej ludzi, ceny niższe, a pogoda zawsze boska i woda cudowna! także jeszcze przed jesienia złapałam ostatnie promienie słoneczne i nawet opalenizne:))) ale wróciłam i.... musze Wam się do czegos przyznać!!!!
ii kreski.jpg

kurcze, Waiting, wiem , że miałaś być pierwsza..ale mam nadzieje, że to po prostu dobra passa dla nas wszystkich i teraz pójdzie z górki!!!

nie pisałam wcześniej bo mnie ten stres przerósł...tak sie denerwowałam, robiłam kilka razy betaHCG aby się upewniać, że nie zanika, później nawet juz widziałam maluszka na USG i dalej nie odważyłam się napisać ,bo ciągle się boję ZAPESZAĆ://// mam nadzieję, że mi wybaczycie i będziecie mnie wspierać....muszę poszukać suwaczka:))))

a Wy jak żyjecie?
Mitaka?już?
 

Załączniki

  • ii kreski.jpg
    ii kreski.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 16
Iwu gratulacje !

Super, że się udało. Teraz już nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze. :-) To który to tydzień ??

Mitaka już rozpakowana ??
Demsik teraz zaczal sie sezon na przeziebienia ..... niestety ale co sie dziwić rano zimno ( dzis byl rano 1 stopien u mnie) a juz popoludniu 25 stopni do slonca.

Neta a ty jak tam ?? Jak mąż ?

Ja w środe jade na USG. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i w sobote inseminacja. Strasznie sie stresuje i mam zle przeczucia. Jakoś wydaje mi się że się nie uda i jeszcze dlugo nic nie bedzie. Najgorsze jest to ze nastepny krok to in vitro az boje sie myslec... Jakoś kończy mi się zapas optymizmu i nadziei

( cholera nie nawidzę pisać z komórki, tyle byków narobię a przy próbie poprawienia wychodzi jeszcze gorzej)
 
Ostatnia edycja:
Waiting! nie ma co się bać i martwic na zapas! musimy być pełne nadziei! ja....zdecydowałam się na ivf... i to dopiero mega stres, małe szanse itp..i...póki co się udało!!! nie ważne jak, ważne że jest! i oby Bąbelek miał się dobrze i już tam został! Także powtarzaj sobie, że wszystko będzie dobrze, jesteś młoda, to dlaczego ma się nie udać..ja tak sobie powtarzam;) głowa do góry i z opytymizmem jedz na usg a później na IUI ! trzymam kciuuukiiiii!!!!
mnie przeziębienie złapało tydzień temu i katar pojechał ze mną na wakacje:/także koszmar... ale trzeba przeżyć!zdróweczka Demsik!
 
ja sie póki co zdrowa !! Dużo witaminek, herbata z cytryną i zdrówko jest.

No mam nadzieje że jakoś znajdę nową siłę Bo póki co jestem zmęczona tym leczeniem, jeżdżeniem kilka razy w tygodniu 100km do kliniki, stres, hormony też robią swoje.
Z tym wiekiem to tylko po cześci prawda bo męża mam 9 lat starszego. Lata lecą, dziecka brak
 
rozumiem Cię doskonale...ale każda wizyta przybliża do celu...a to cel najważniejszy...
p.s. Mój M. starszy 7 lat;) więc też mnie to stresuje...

głowa do góry, nie daj się złym myślom!
 
Neta jak zwykle - fantastyczna trojka.osoby na forum pojawiaja sie,znikaja,zaciazaja,rodza, a my standardzik.ale ostatni beda pierwszymi!! Musi tak byc.
O tyle dobrze ze ty i demsik macie juz pociechy.ja zeby nadrobic musialabym blizniaki machnac
 
Hehe Waiting a to niewykluczone, ze blizniaki, przy stymulacji sie zdarzaja :) moja kuzynka ma blizniaki z cyklu, w ktorym byla stymulowana CLO :))
a pytalas jak maz, ostatnio mowil ze mu niby przeszlo, potem cos marudzil ze nie a ostatnio jednak niby ok... no nie nadaze za nim. dzis mam 17 dc ostatni seksik 15 dc przydaloby sie dzis lub jutro podzialac bo inaczej nici z cyklu, ale zobaczymy jak bedzie bo przyniosl ze soba robote do domu a ja zaraz na spinning wychodze to wroce zmachana.
 
reklama
iwu wielkie gratulacje:tak::tak::tak:
neta-zamiast spinningu - łóżing:-Djak po urodzinkach matiego:confused:
waiitng- my trzy muszkieterki trzymamy się razem - i nas to kiedyś dopadnie:-p
mitaka nic nie pisze, więc pewnie karmi już bejbiuszka i tuli do piersi;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry