reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Greya spedzilam w lozku.. hehe ale nie tak jakbym chciala.. od srody jestem chora dosc mocno- zapalenie krtani, bol gardla, ciagly kaszel i bol glowy... ech ...
kolezanki poszly beze mnie za to moj maz bedzie mial to " szczescie" ze pojdzie ze mna w srode, zeby mi przykro nie bylo ze stracilam :)

Demsik testuj :) trzymam &&&&

Waiting co u Ciebie ?

Iwu Ty juz z gorki masz :) brzuszek pewnie juz fajniutki :)

Mitaka jak dzidziolek? jak sobie zyjecie?

Edit: zapomnialam dodac ze 12.02. dostalam @, spodziewalam sie jej 15-17 ale to dobrze ze wczesniej przyszla bo staran nie bylo z powodu zapalenia pecherza. w chorobe i tak leze to moze jeszcze mnie brzuch pobolec ;p skoncze chorowac to i @ sie skonczy, moze cos podzialamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laseczki, jak u was?badzo walentynkowo?
netka okres choroba brak greya - to chyba zbyt wiele jak dla kobiety:-pkuruj sie slonce i wracaj do zdrowia i do dzialan oczywiscie
waiting- papiery wypelnilas z mezem?
ja na greya chyba jednak poczekam az bedzie ogolnie dostepny, bo moj nie bardzo chce isc...
miesiaczki nie ma...dzis 30dc i az boje sie isc po test...bo mam strach ze wyjdzie negatywny, wiec moz zdobede sie na odwage jutro...trzymajcie kciuki
slodko-spokojego wieczoru;)
 
No moj maz tez by na greya nie poszedl gdyby nie to, ze juz nie mam z kim isc a ja z nim bylam tydzien temu na polskim filmie o ... hmm interesujacym tytule - "Polskie gowno" wiec mu to przypomnialam :)
Demsik a czesto masz cykle powyzej 30 dni?
 
Nie, to zwykly zel nawilzajacy tyle ze nie ma takich skladnikow wybijajacych plemniory ktore maja inne. A ze u mnie sluzu plodnego jak na lekarstwo to moze jednak sprobuje :)
 
reklama
Do góry