reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Wesołych Świat dziewczynki i oby ten nowy rok był jeszcze lepszy i przyniósł dużo pozytywnych zmian. Ja czekam na @ bo ten miesiąc był tak gorący że kroki ku rodzeństwu popełniliśmy cały jeden raz :p jak tak dalej pójdzie to Olek będzie jednakiem na bank
 
Hej :)
Dziewczynki życzę Wam cudownych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia :yes::biggrin2:

Mitaka może jakoś przy świętach poszalejecie bardziej :rofl2:

Waiting niech brzusio zdrowo rośnie :happy2:

Demsik nieustanne &&&&&&&

Iwu
:happy2:
 
reklama
Czesc dziewczyny !!!! Jak po świętach? Wypoczete i najedzone??
Ją miałam taki zapierdziel że nawet nie zdarzyła wam życzeń złożyć :-( . nadrobie przed nowym rokiem !!
Dopiero dziś miałam dzień lenia bez żadnych gości. A jutro już do pracy bleeee
Szkoda że śniegu nie ma tego roku. Jakoś te święta bez klimatu, bardziej Wielkanoc przypominały. Bylyscie grzeczne i znalazły się coś pod choinka ??
Kolorowych snów !
 
Do góry