reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

U nas dziś była taka piękna pogoda że grzechem było z niej nie skorzystać

1490554206-aaaaaa.jpeg


1490554219-aaaaaa.jpeg


Nuria masz racje, ja też Młodej nie kupuje dtogich ciuchôw bo tak szybko rośnie że czasem nie zdąży w ogóle założyć [emoji52]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Kurde też tam byłam z moimi chłopakami :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi nawet nie chodziło że niszczą bo te najlepsze ubrania ubieram im tylko jak gdzieś jedziemy lub do szkoły ale że za szybko wyrastają. Co sezon inny rozmiar więc przenoszą może pół roku.
Agnesis mój syneczek za to tuje poobcinał do połowy i co zrobisz, nic.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze,że tuje bo mój kiedyś włosy z każdej strony...wyglądał masakrycznie a ja lubię jak ma fajną czupryne... :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka tuje Ci obciął [emoji23] tez dobry [emoji12]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Kurde też tam byłam z moimi chłopakami :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No patrz [emoji16]
za chwile się okaże że codziennie gdzieś na siebie wpadamy i o tym nie wiemy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Mi nawet nie chodziło że niszczą bo te najlepsze ubrania ubieram im tylko jak gdzieś jedziemy lub do szkoły ale że za szybko wyrastają. Co sezon inny rozmiar więc przenoszą może pół roku.
Agnesis mój syneczek za to tuje poobcinał do połowy i co zrobisz, nic.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tuje[emoji33]
Może ogrodnik Ci rośnie [emoji12][emoji23][emoji23]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Nati na pewno jak sie zacznie to dostaniesz powera i Adaś szybciutko wyskoczy [emoji6] trzymam kciuki [emoji4]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nati trzymam kciuki! Obu ruszyło po pierwszej indukcji! Dawaj znać w miarę możliwości.

No powiem wam że myślałam że go zabiję, dziękuję bardzo za takiego ogrodnika [emoji23]

Co porabiacie? Ja mam wolne, stary wruci o 23.00 dzieci o 13.30 tak więc pojeżdze trochę. Bujne się do Gdańska. K prosił żeby mu do Kika zajść po jakieś spodnie robocze, obok też jest pepco... Miałam nie wchodzić do tych sklepów no ale jak mus to mus [emoji23] trzeba się ogarnąć trochę i hej przygodo! [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry