reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Jeszcze jakieś objawy? [emoji6][emoji6][emoji6]

W sumie to nie. Czasem zaboli mnie podbrzusze. Wieczorami mam wzdęcia i gazy męczą. Poza tym piersi ale bolą tylko rano i wieczorem. Czasem czuje w nich gorączkę i są ciężkie a po całym dniu wydają się sino fioletowe. Przy moim dużym rozmiarze to bardzo widać. Teraz mam 85D nie wiem co będzie później. Ogólnie to objawy są i znikają nawet pare razy w ciągu dnia.
 
U mnie 21 dc. Mierzylam temperaturę ciała pokazało 37°C nie wiem czy to przez temperaturę na dworze. Znając życie pewnie tak. Żadnych objawów nie zauważam
 
Witam Was dziewczyny w 2 dniu cyklu. Dziś cały dzień leżę bo tak mnie brzuch boli, ale u mnie to norma. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny ja tez spędziłam leniwie niedziele w domui to sama z pieskiem bo mąż cały weekend w pracy na popołudnie :/
 
A ja witam was kilka dni po owu i czekam z niecierpliwością na to jak potoczy się moja sytuacja [emoji53] Na razie czuje tylko jak mrowi mnie jajnik z którego miałam potwierdzoną owu, a już kilka dni po [emoji36][emoji848] Dziwne, pierwszy raz tak mam [emoji23]
 
Jestem ogólnie po owulacji zależy czy była we wtorek czy w środę. To jest tak 5-6 dzień po owu. [emoji134] Do okresu jeszcze długo długo [emoji17] Ale by była niespodzianka [emoji23] Owu niespodzianka i dzidzi niespodzianka [emoji23] Płakałabym jak dziecko [emoji23] [emoji134] Chyba jestem głupia [emoji87][emoji23]
 
Jestem ogólnie po owulacji zależy czy była we wtorek czy w środę. To jest tak 5-6 dzień po owu. [emoji134] Do okresu jeszcze długo długo [emoji17] Ale by była niespodzianka [emoji23] Owu niespodzianka i dzidzi niespodzianka [emoji23] Płakałabym jak dziecko [emoji23] [emoji134] Chyba jestem głupia [emoji87][emoji23]
Mami_ami jesteś normalną kobietą która pragnie dziecka, my wszystkie tak mamy. Ja co kilka dni mężowi płaczę bo nie mogę dać mu dziecka bo u nas to akurat problem jest po mojej stronie. Życzę Ci żebyś płakała ze szczęścia ;)
 
reklama
Mami_ami jesteś normalną kobietą która pragnie dziecka, my wszystkie tak mamy. Ja co kilka dni mężowi płaczę bo nie mogę dać mu dziecka bo u nas to akurat problem jest po mojej stronie. Życzę Ci żebyś płakała ze szczęścia ;)
Wiem kochana rozumiem. [emoji17] Właśnie zaczęłaś nowy cykl? Mam nadzieję, że ten cykl u Ciebie będzie szczęśliwy [emoji8] Ja też mam tak, że płacze bo u mnie też problem jest u mnie i już tyle przepłakałam, że nie zajdę w ciążę za szybko
 
Do góry