reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Oj my wszystkie biedne jesteśmy. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki żebyśmy w końcu doczekały się dzieci. Ja czekam na laaroskopię, jutro idę do ginki żeby umówiła mi 4 termin laparoskopii bo zawsze coś nie tak. Już po prostu ma dosyć.
 
reklama
Byłam dziś u ginekologa i zdaję relację: 14 dc. Pęcherzyk 8mm, endometrium 10mm. Śluz zaczyna być już kremowy, nieciągnacy. Tak mam zawsze śluz kilka dni po okresie płodny, a kilka dni przed ovu już niepłodny, kremowy gęsty. (Ovu potwierdzone bo monitorowane więc nie ma mowy o pomyłce).Hormony mialam badane i niby ok. Wypowiedzcie się dziewczyny na ten temat proszę.
 
Byłam dziś u ginekologa i zdaję relację: 14 dc. Pęcherzyk 8mm, endometrium 10mm. Śluz zaczyna być już kremowy, nieciągnacy. Tak mam zawsze śluz kilka dni po okresie płodny, a kilka dni przed ovu już niepłodny, kremowy gęsty. (Ovu potwierdzone bo monitorowane więc nie ma mowy o pomyłce).Hormony mialam badane i niby ok. Wypowiedzcie się dziewczyny na ten temat proszę.
Czyli nie masz sluzu plodnego w owu? Dobrze rozumiem? Brak sluzu tez moze skutecznie utrudnic dotarcie do jajeczka. A gin co na taki sluz? Moze sprobuj z wiesiolkiem.
 
Wiesiołek brałam i powiem szczerze średnio mi pomógł, ja polecam saszetki miovarian. Pierwszy miesiąc biorę i śluzu mam tyle ze szok ! A nigdy nie milam i nigdy nie czułam owu. Wiec polecam :)
 
Byłam dziś u ginekologa i zdaję relację: 14 dc. Pęcherzyk 8mm, endometrium 10mm. Śluz zaczyna być już kremowy, nieciągnacy. Tak mam zawsze śluz kilka dni po okresie płodny, a kilka dni przed ovu już niepłodny, kremowy gęsty. (Ovu potwierdzone bo monitorowane więc nie ma mowy o pomyłce).Hormony mialam badane i niby ok. Wypowiedzcie się dziewczyny na ten temat proszę.
Moim zdaniem maleńki ten pęcherzyk. 8mm i owulacje masz , dobrze rozumiem ?
 
No 8 mm to malutko jak na 14 dc. Ja miałam w 11 12.6 i mi gin mówiła że troche mało. No ale muszę powiedzieć że jak zaszłam w ciążę to mój pęcherzyk miał 16 mm w 15 dc i dostalam zastrzyk także wszystko jest możliwe. A z tym śluzem to ja też go nie mam prawie wcale. Te saszetki są na receptę? Jak się je przyjmuje i od kiedy?
 
O tym śluzie zawsze zapomnę lekarce powiedzieć. Owulacji nie mam w tej chwili. Właśnie to jest dziwne ze w 14 dniu pęcherzyk tylko 8 mm. Już wczoraj się zastanawiałam czy może była obu i ten pecherzyk 8 mm to kolejny, ale lekarka nic nie mówiła o płynie w zatoce Douglasa więc już nie wiem. A najśmieszniejsze jest to że dziś rano temperatura mi skoczyła jakby wczoraj była ovulacja. Już nic z tego nie rozumiem, chyba mój organizm oszalał z tych nerwów. Może sobie myślicie ze jestem nieogarnieta bo tak chaotyczne piszę, ale naprawdę obserwuję swój organizm, mierzę temperaturę już 14 cykl i mam 34 lata więc jestem ogarnięta tylko ten mój organizm takie figle mi płata że już nie mogę... A żeby było śmieszniej to od niedzieli mam pozytywne testy owulacyjne- bardzo ciemna druga kreska co nie zdarzało mi się nigdy.
 
No 8 mm to malutko jak na 14 dc. Ja miałam w 11 12.6 i mi gin mówiła że troche mało. No ale muszę powiedzieć że jak zaszłam w ciążę to mój pęcherzyk miał 16 mm w 15 dc i dostalam zastrzyk także wszystko jest możliwe. A z tym śluzem to ja też go nie mam prawie wcale. Te saszetki są na receptę? Jak się je przyjmuje i od kiedy?

Nie są na receptę. Ja pije codziennie jedna :) i po pierwszym miesiącu poprawa mega. Nigdy nie czułam owu ani śluzu nie miałam jakiegoś ekstra a w tym miesiącu nie ładnie powiem ale gacie zdjęłam to aż mi się ciągło koło nogi Hahaha :p wiec warto tylko tani nie jest niestety.
 
reklama
Jak test owu pozytywny to wiadomo ze trza dzialac. Ja w tym cyklu mialam monitoring i gin mowi ze wszystko ksiazkowo endo ladne jajo tez ok tylko dzialac. No i teraz czekam. Jeszcze kilka dni. Cyc jak melon gigant. Jajnik boli po przeciwnej stronie gdzie byla owu. Z jednej strony mam nadzieje, a z drugiej jakos staram sie chamowac
 
Do góry