reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No no właśnie dziewczyny, cieszcie się że macie dziecko i jesteście mamami. My staramy się o pierwsze dziecko i już mam dość tych niepowodzeń. Czuję się gorsza od wszystkich innych kobiet. Taka ze mnie kobieta że nie potrafię dać mężowi dziecka. Całe szczęście że ten mój mąż jest taki kochany i mam dla kogo żyć. Pozdrawiam Was i Wasze pociechy
 
reklama
No no właśnie dziewczyny, cieszcie się że macie dziecko i jesteście mamami. My staramy się o pierwsze dziecko i już mam dość tych niepowodzeń. Czuję się gorsza od wszystkich innych kobiet. Taka ze mnie kobieta że nie potrafię dać mężowi dziecka. Całe szczęście że ten mój mąż jest taki kochany i mam dla kogo żyć. Pozdrawiam Was i Wasze pociechy
Kochana ty sie nie czuj gorsza od babek ktore maja dzieci bo to bez sensu. Ja mam dziecko ale nie mam studiow więc to ja mam powod do zażenowania że taki głąb kapusciany jestem. W pracy zawodowej tez za wiele nie osiagnelam, i tu tez nie ma sie czym chwalic, operator maszyn introligatorskich jestem od lat kilku i tu sie konczy moja kariera. Tak ze ja moge tobie "zazdroscic" czegos czega ja nie mam, a bardzo bym chciala. Poza tym staracie sie cos robicie w tym kierunku i predzej czy pozniej (oby predzej kazdej tego zycze sobie tez) tez bedziesz mama. Pozdrawiam i trzymajta sie tam
 
Hej dziewczyny. Dołączam się do grupy jeśli mogę kilka słów o mnie. Mam 36 lat i od roku z mężem staramy się i dziecko. Całe moje miesiączkowe życie miałam problemy z dostaniem okresu i brałam leki na wywołanie krwawienia. Po ślubie udałam się do nowego gin, który po serii badań stwierdził u mnie PCOS . W październiku miałam wykonywana droznosc - wszystko w porządku. W tym cyklu pierwszy raz dostałam CLO, wczoraj byłam u gin, po badaniu usg stwierdził że endimetrium ładne 8mm, na lewym jajniku duży pęcherzyk ok 20 mm. Na prawym niestety nic. Dostałam zastrzyk ovitrelle i w przyszły wtorek mam przyjść na usg sprawdzić czy pęcherzyk peknal. Także pożyjemy ,zobaczymy.
 
A co w dzisiejszych czasach znaczą studia? Nic i o niczym nie świadczą. Jak nie masz szczęścia w życiu to i nic Ci z tych studiów nie przyjdzie. Ja mam studia i pracowałam w zawodzie, a teraz się bujam po sądach z nieuczciwym pracodawcą... Dajcie już spokój z tym umartwianiem bo nic mam ono nie da. Trzeba się wziąć w garść i dalej walczyć ☺️
 
Hej dziewczyny jestem nowa.
Chcialam zapytać czy beta 12, jest za niska ? Robiłam ją 12 dni po owulacji. Cykle mam 28 dniowe pierwszy dzien ostatniego okresu to 19.10.2018. Owulacja prawdopodobnie 2-3 listopad.
 
Hej dziewczyny jestem nowa.
Chcialam zapytać czy beta 12, jest za niska ? Robiłam ją 12 dni po owulacji. Cykle mam 28 dniowe pierwszy dzien ostatniego okresu to 19.10.2018. Owulacja prawdopodobnie 2-3 listopad.
Witaj . Nie jest wysoka, ale zawsze to jakiś start [emoji6] na pewno musisz powtórzyć i sprawdzić czy przyrasta prawidłowo. Po 48 h najlepiej zrób ponownie [emoji6] trzymam kciuki !
 
Witaj . Nie jest wysoka, ale zawsze to jakiś start [emoji6] na pewno musisz powtórzyć i sprawdzić czy przyrasta prawidłowo. Po 48 h najlepiej zrób ponownie [emoji6] trzymam kciuki !


Jutro minie 48 wiec rano lece na bete wynik bede miala po 16.
Dodam ze data spodziewanej miesiączki ktora mam nadzieje juz nie przyjdzie to 16.11.
 
Wynik 12 jest ok. Ja 8 dni po owulacji. Miałam 8. To zależy jak u kogo wystąpi uwulacja i zagnieżdżenie. Ciesz się i się nie martw jutro będzie zapewne ponad 20. 3mam kciuki
 
Hej dziewczyny. Dołączam się do grupy jeśli mogę kilka słów o mnie. Mam 36 lat i od roku z mężem staramy się i dziecko. Całe moje miesiączkowe życie miałam problemy z dostaniem okresu i brałam leki na wywołanie krwawienia. Po ślubie udałam się do nowego gin, który po serii badań stwierdził u mnie PCOS . W październiku miałam wykonywana droznosc - wszystko w porządku. W tym cyklu pierwszy raz dostałam CLO, wczoraj byłam u gin, po badaniu usg stwierdził że endimetrium ładne 8mm, na lewym jajniku duży pęcherzyk ok 20 mm. Na prawym niestety nic. Dostałam zastrzyk ovitrelle i w przyszły wtorek mam przyjść na usg sprawdzić czy pęcherzyk peknal. Także pożyjemy ,zobaczymy.
To 3mam kciuki. Ja 8 dni po zastrzyku już testowałam beta hcg i wyszła ciąża. Ale to był pregnyl a nie ovitrelle i on się krócej utrzymuje w organizmie przynajmniej moim;). Po ovitrelle jeszcze 12 dni po zastrzyku mam wynik bety ponad 2:)
 
reklama
Do góry