reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

a więc tak w pn 7.01 miałam drożność, w piątek poszłam na monitoring. Okazało się że po stronie drożnej jest pęcherzyk 22 mm. Przyjęłam od razu zastrzyk z ovitrelle. Dziś mam 17 DC i biorę duphaston. Muszę sprawdzić w przyszlą środę albo czwartek betę. Ogólnie lekarka podczas USG powiedziała mi że muszę sprawdzac betę bardzo szybko i jak będzie na wysokości 1000 muszę mieć USG bo przy jednym nie drożnym jajowodzie istnieje prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej. Komórka może zostać wyłapana prEz nie drożny jajowód i tam zacząć się rozwijać ciąża
 
reklama
a więc tak w pn 7.01 miałam drożność, w piątek poszłam na monitoring. Okazało się że po stronie drożnej jest pęcherzyk 22 mm. Przyjęłam od razu zastrzyk z ovitrelle. Dziś mam 17 DC i biorę duphaston. Muszę sprawdzić w przyszlą środę albo czwartek betę. Ogólnie lekarka podczas USG powiedziała mi że muszę sprawdzac betę bardzo szybko i jak będzie na wysokości 1000 muszę mieć USG bo przy jednym nie drożnym jajowodzie istnieje prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej. Komórka może zostać wyłapana prEz nie drożny jajowód i tam zacząć się rozwijać ciąża

Co za los... przerypane, tyle strachu człowiek się naje, żeby w ogóle zajść, żeby donosić i żeby się zdrowe urodziło i to wszystko to tylko początek... a jak sobie pomyślę, że są na świecie kobiety, które usuwają ciaze, bo płeć nie taka albo „wpadające” małolatki, to mnie szlag trafia, albo na przykład w czym my jesteśmy niby gorsze od tych, które decydują się zajść w ciążę i trach zachodzą? Jak za dotknięciem różdżki. Kiedyś czytałam taki artykuł w gazecie, ale to było dawno temu, jeszcze wtedy nawet nie myślałam o dzieciach, artykuł o kobietach które nie mogą mieć dzieci i tam właśnie czytałam, ze takie kobiety czują się często gorsze od kobiet, które dzieci maja. Wtedy sobie pomyślałam: „jakieś nienormalne, jak można się czuć przez to gorszym?! Co to ma w ogóle do rzeczy?”. I niestety przyszło mi w stu procentach poczuć to właśnie uczucie, no cóż... trzeba to może traktować jako doświadczenie, które może nas tylko czynić lepszymi ludźmi, mądrzejszymi. Przynajmniej ja to sobie tak tłumacze [emoji16]
 
Czesc dziewczyny. Witaj O Hara. My dzis ksiedza po koledzie mielismy. Nie lubie tych nawiedzin. Wpakuja sie w mokrych buciorach na "salony" 5 min pitu pitu i nastepny. U mnie bez zmian jesli chodzi o starania. 19.02 mamy wizyte w klinice i czekamy. Boli mnie prawy jajnik mimo ze owu byla z lewego, mlody sprzedal mi katar i to wszystko co sie wydarzylo u nas
 
Czesc dziewczyny. Witaj O Hara. My dzis ksiedza po koledzie mielismy. Nie lubie tych nawiedzin. Wpakuja sie w mokrych buciorach na "salony" 5 min pitu pitu i nastepny. U mnie bez zmian jesli chodzi o starania. 19.02 mamy wizyte w klinice i czekamy. Boli mnie prawy jajnik mimo ze owu byla z lewego, mlody sprzedal mi katar i to wszystko co sie wydarzylo u nas
Ja 19 do swojej gin.. 31 do kliniki. W ogóle nie przyjmuję księdza nie podoba mi się te całe ich nawiedzanie tylko po to żeby napełnić kieszenie. Nie jestem anty kościołowa ale księża i ich zwyczaje mnie odpychają. Może w tym miesiącu się Wam uda
 
No nie dziękuję. Mam mieszane uczucia. Niby wszystko mogłoby się udać w tym cyklu bo i hsg i owulacja po drożnej stronie. Ale nie wiem już czy jest jakaś szansa z drugiej strony. Tyle razy już nam się nie udało...
 
Tak znam to uczucie kochana znam. Az za dobrze. Nic nie zrobimy trzeba czekac do terminu i juz. Nie teraz to kiedy indziej. Ja po hsg zaszlam po dwoch miesiacach( w cyklu z hsg mialam zakaz), a owu byla z odetkanej strony.
 
reklama
Do góry