reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
No to super. Życzę Ci bez komplikacyjnej ciąży. Fajnie jest czytać że są dziewczyny tutaj na forum którym się udało. Oby było nas tu więcej. [emoji846]
 
Wow bedziesz miec parke super. Mi sie marzy dziewuszka ale wiadomo jak to jest. Jak bedzie chlopak nie wydam kasy na wyprawke bo wszystko mam do ok 2rż [emoji6] maz bedzie zadowolony[emoji23]
 
Ooo patrz nawet jest na necie [emoji38]
1496264312-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t2d [emoji594]
No to ładnie. Karma ze śmieciowych produktów . My kupujemy bozite bez koserwantow z duża ilością mięsa i z produktów najwyższej jakosci .
 
reklama
U mnie już 22tc i 4dzien. Jestem po USG połówkowym. Mały ma niedomkniętą komorę płucną i mam skierowanie na echo serca płodu w 30tc bo może się jeszcze domknąć ale musimy sprawdzić. Upały znoszę tak sobie. Klinika nic nie pomaga? 3mam mocno kciuki żeby Wam się udało
 
Do góry