reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Agnesis żeby było to możliwe, mój A na cały tydzień wyjezdza w delegację i wraca czasami w piątek, a czasami w sobotę i do niedzieli i nie ma nawet jak

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patunia Agnes dobrze mówi ... lepiej coby plemniki poczekały na komórkę a ich żywotność to do 72h,zresztą one też potrzebują czasu na to żeby dolecieć do celu mało tego one dojrzewają w sluzie ... a komórka po uwolnieniu czeka 3-4 h i do widzenia ... a nigdy na 100% nie wiesz kiedy jest owulacja
 
Anula no właśnie nie ... Nic mnie nie swedzi , nie boli , żadnych upałów nie mam itp...
Nie wiem , cos dzisiaj mi się leje... [emoji50]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Patunia oj to rzeczywiście cieżko trafić, ale w sumie wszystko moze sie zdarzyć [emoji4]
Artemida, bo faceci tez o tym myślą, szukają informacji i porad, choć nie zawsze sie do tego przyznają ;)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Anula no właśnie nie ... Nic mnie nie swedzi , nie boli , żadnych upałów nie mam itp...
Nie wiem , cos dzisiaj mi się leje... [emoji50]


wff2krhmvaem9yip.png
kurcze nie pomogę bo ja to nigdy nie miałam infekcji w każdym razie nie pamiętam .... może już zaczyna się endometrium złuszczac i niedługo @ bd
 
kurcze nie pomogę bo ja to nigdy nie miałam infekcji w każdym razie nie pamiętam .... może już zaczyna się endometrium złuszczac i niedługo @ bd
Mam nadzieję , choć szyjka nadak wysoko , twarda i zamknięta hmm..
Ale moj organizm to wiadomo jaki jest i lubi mnie w konia robić...

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Carmen raczej sie nie skuszę, niecierpie smaku ziół, poza tym myśle ze z moimi cyklami nie jest tak zle, owulacje mam, długie nie sa, wiec na razie czekam :)

Patunia lepiej jest kochać sie przed owu niż w dzien owu. Moze spróbujcie chociaż co 2-3 dni sie przytulać ;)



______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
Ja tez nienawidze ziol, sam smrod juz mnie odstrasza [emoji1][emoji1] ale jak mus to mus
Bum a jest mozliwosc,ze zrobilas za szybko bete ??

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Do góry