reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Artemida naprawdę Spark z innego wątku nie miała owulacji w ogóle. A po ziołach miała już dwa cykle z owulacja. Moze któraś z dziewczyn mogłaby Ci kupić i wysłać?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Teraz żałuję że nie pojechałam na tą laparoskopie...dziewczyna na 2 wątku zaszła w 1 cyklu po zabiegu...
A ja już pomału mam dość. Łykam już tyle różnych rzeczy a nic nie działa. A już miałam nadzieję jak były te bóle....

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Artemida naprawdę Spark z innego wątku nie miała owulacji w ogóle. A po ziołach miała już dwa cykle z owulacja. Moze któraś z dziewczyn mogłaby Ci kupić i wysłać?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
Tylko ze nie mam nikogo kto by mi te zioła przysłał. A tu nie mam chyba nerwów żeby za tym ganiac...chyba jedynym sposobem będzie schudnąć. W ogóle nie jeść tego co mi szkodzi ale długo na tym nie pojadę....
Spark bierze te Ziółka ale i tak w ciąży nie jest.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niby nie jest w ciazy, ale jest owulka. Poza tym poczekajmy. Moze któreś z jajec urośnie i bedzie dominujące. Jeszcze nie ma ci skreślać cyklu.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Tylko ze nie mam nikogo kto by mi te zioła przysłał. A tu nie mam chyba nerwów żeby za tym ganiac...chyba jedynym sposobem będzie schudnąć. W ogóle nie jeść tego co mi szkodzi ale długo na tym nie pojadę....
Spark bierze te Ziółka ale i tak w ciąży nie jest.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana, żaden problem! Ja Ci bez problemu mogę wysłać ziolka [emoji4] nawet większą ilość, mam zielarski pod nosem a jeśli więcej to z allegro kupię i wyślę potem do Ciebie. Żaden problem, daj tylko znać na pw [emoji4]
 
reklama
Witajcie[emoji4]

Bum co tam u Ciebie?[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Kogo witam ,kogo goszcze [emoji41][emoji41][emoji41]
Co tam mamuska ?? Zginelas w akcji [emoji23]?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Do góry