reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mama05

prrrryy szaaaalona :))
Dołączył(a)
24 Styczeń 2010
Postów
21 416
Miasto
tu gdzie najpiekniej
witam..
jest tu wiele z nas ,które staraja sie ponad rok,dwa,trzy.....i sie nie udaje..niektóre z nas maja dzieci inne walcza o pierwsze...

może tu powspieramy sie nawzajem bo powoli nie mamy sie gdzie podziać...

zapraszam wszystkie dziewczyny które staraja sie długo aby tu był nasz azyl:tak:
tu nikt nam nie napisze-WYLUZUJ TO ZAJDZIESZ...PO CO CI KOLEJNE DZIECKO JAK MASZ PROBLEM Z ZAJŚCIEM i takie tam...
mam nadzieje,ze Weteranki -Dinozaury sie odezwą:-D:-D
sama czuje sie jak dinozaur na wątku staraczek 2011-wszystkie z którymi zaczynałam przygodę starań już pozachodziły,porodziły i zapomniały ,ze w ciązy byly a ja wciąż walczę...

Weteranki-wyjdzmy z krzaków:tak::-):-):-)
 
reklama
W sumie i ja jestem juz trochę jak dinozaur ..mimo ze to (juz ..tylko)8 cykl starań ale moje latka mówia same za siebie. I tak jak napisałas mama ludzie przychodzą bach i fasolka a ja sobie grzecznie czekam w kolejce.
Pozdrawiam
 
prawie rok i 8 miesiecy i wy sie dinozaurami nazywacie? ;-) az w dupke dostana!

zglaszam sie ja - tyranozaurus rex :D obecnie trwa 21. cykl


mama - milo Cie widziec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziam!
 
Witajcie!
Ja już raczej nie będę staraczką,bo latka już nie te(38),no i lekarz już raczej nie zalecał.Poza Tym mam już 6 pociech.Ale staraczką byłam o ostatnich dwóch chłopców starałam się po 4 lata,więc wiem co czują mamusie staraczki.

Pozdrawiam-szóstkowa mama vel naczelny dinozaur nr 1.
 
Dziewczyny czyżby w końcu wątek dla mnie??

Staramy się o 3 maleństwo od 2009 r, mieliśmy przerwy bo cysty bo co inne, ale generalnie już to liczyć można w latach. Mamy postanowienie, że jak będzie to będzie,a jak nie to nic na siłę. Fajnie, że są tu mamusie z większą liczbą dzieci niż dwoje.
Iwasek jestem Twoją rówieśniczką, więc tu proszę się nie zasłaniać wiekiem :)
 
Ja własnie wróciłam do domku-ale sie cieszę babeczki ,ze Wam wątek pasuje:))

Zizi,Pok- powitac znajome weteranki:)))
Pok- Ty Tyranozaurusie :))))

IZA78-ja też walcze o 3 maluszka-2 poronienia za mną:( więc w sercu mam 4 dzieci..
powalczymy razem co ???:))

SZÓSTKOWA MAMA-witaj i gratuluję rodzinki:)) pięknie!! Twoje rady beda dla nas cenne skoro też sie tyle czasu starałaś o chłopców:)

tu możemy sobie radzić jakie jeszcze badania zrobic ,co mozna by spróbowac a co odradzacie...


ja obecnie jestem już bez żadnych hormonów...tylko Castagnus..


ściskam Was wszystkie:))
aaaa-ja mam 32 lata a mój mąż dziś kończy 39.... tak więc latka gonią,ale damy rade...


na początku jak zaczynałam starania miałam hasło NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY.... ale czasem nachodzi mnie myśl ,zeby spocząc mimo ,ze nie poczełam...

no,ale mamy wiosnę i myślę ze humory lepsze i siła walki wraca;))))

tak więc DO PRACY RODACY :):):)):):))
 
reklama
ja tam jestem zachwycona wiesiolkiem. biore go trzeci cykl i takiego pieknego sluzu nigdy nie mialam w dni plodne :) przezroczysty, rozciagliwy, ze ho :) polecam :)

ja juz mialam badane hormony, hdg bylo, wszystko ok. Sperma tez ok. Chce namowic gina na wrogosc sluzu i na laparo ale dopiero jesienia. dam sobie jeszcze troche czasu. w sierpniu/wrzesniu sprobujemy IUI i jak dwa razy nie wyjdzie to wtedy badan ciag dalszy.
 
Do góry