reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Koralikowa hahahaa..ja nie odrabiam --->ja pilnuję ..nie ma tak dobrze;-)


Amalfi -->kostki bez zmian narazie ,ale wzięłam się za a6w i ćwicze to może jak brzuch wyćwicze to i kostki trochę spalę:-D
a kiedy Ty masz to usg????
 
reklama
Zosia śliczna :)))

Mama też cię pytałam o twoje staranka ale na wątku o planowaniu płci:) Szkoda że się nie udało...wiem że liczyłaś też na tamten cykl... ech :/ mierzysz temperaturę normalnie tak ?
 
Amalfi lecę pędzę :))))))))))

Koralikowa życzę ,żeby sąsiad się szybko poustawiał z meblami ..&&&


Kinga no liczyłam na ten cykl..
ale cóż ...nie dość ,że przyszła to jeszcze po 24 dniach ..łapy i giry opadają :sorry2:
nic nie mierzę ,nic nie łykam ...tylko ten biosteron bo po nim mi się świetnie śpi :-p
 
MAMA no mowiłam, ze biosteron pomoze, jak nie w ciązy , to w czyms innym heheheh, w koncu młódki nie jesteśmy ;-), ale cicho:cool2:. Ja zle sypiam i poleciałam se kupić poduche taką długą , jak te nasze banany dla kobiet w ciazy, ty jest taka długa prostokątna, na 1,50 m chyba
KINGA czesc!
 
mama zobaczymy jak długo wytrzymasz bez mierzenia :-p już to przerabiałaś heh biosteron mówisz na sen:cool2: hehehe dobra ciii... :-D

amalfi witaj!! :happy2:
 
Kinga eeee..wytrzymam ..ja wejdziesz na mój cykl to zobaczysz ,że nie mierzyłam ostatnie 3 cykle ..w tym co był zmierzyłam tylko 3 raz ...
mam to gdzieś ..


Amalfi hahahaaa..no młódki nie jesteśmy ---> zgadza się niestety :-D
dlatego też wzięłam się za ćwiczenia ,żeby byc sprawna i gibka w łóżku
 
ja polecam basen:) bardzo dobrze działa na organizm i kondycje :tak: chodze co weekend. A poza tym codziennie jeżdżę na rowerze sama i z synem:)
 
reklama
mama ja to chętnie bym poćwiczyła, ale mam ciezko wejsc na 5 pietro bez zadyszki a tą wagą:dry::shocked2:. Nie moge sie juz doczekac momentu az chudnąć zaczne, ale to dopiero w przyszłym roku :errr::rofl2:
 
Do góry