reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Misia ladny test ;-)

Miss a ja chce żebyś pisala !

Dziękuję dziewczyny za dobre słowo ale z doświadczenia wiem ze roznie może być ;-)
 
Misia ladny test ;-)

Miss a ja chce żebyś pisala !

Dziękuję dziewczyny za dobre słowo ale z doświadczenia wiem ze roznie może być ;-)

Masz racje. Patrzac nawet tutaj to czasami test zawodzi. Ale Ty robilas kilka. O roznych porach. Wiec musi byc dobrze.


Zamówiłam sobie testy plytkowe z pl. Bo tutaj tylko strumieniowe sa. Przynajmniej ja tylko takie widze.

Jakos dzis ze mnie leci. Czuje sie jakbym nasikala w majtki. I co raz lece sprawdzic czy to nie @. Ale nie... Grrr. Juz bym chyba wolała zeby przyszła niz ma sie ze mna droczyc.
 
Jugoslawa kopniaczki to chyba najpiękniejsze uczycie w życiu ;) życzę Ci żebyś i Ty je juz niedługo poczuła ;) jakaś wirusowka mnie dopadła, ponoć teraz panuje... Zaczęło sie wszystko od zatok. Juz prawie połówka a dla mnie dzień w którym zrobiłam test to jakby tydz temu był ;p
@ niech sie zgubi na najbliższe miesiące &&&

Anula i jest bladzioch!!!! Cudownie! No to faktycznie szybko, moze owu była wcześniej? ;) będziesz jeszcze testować czy od razu beta?

Miss Ty juz zaraz będziesz rodzic!!! Jak to szybko minęło!
 
Zmieniłam nicka;) z Edity;)

Anula
Testy różnych firm nie mogą się mylić! :thumbup:Jest 2.kreska!;) syfki może na dziewczynke?:);)

Jazza
Na pewno jest Ci pisane dziecko, a pewnie dzieci;) tylko trochę więcej czasu to zajmuje.. :rolleyes:
A badania robiłas?
Może głowa za dużo myśli?

Jugosława
Brak objawów to może być objaw.. pamietaj:)

Dziewczyny ja chciałabym głowę zająć czymś innym.. przynajmniej nie myśleć tak często o tym który to dc ale jak to zrobić. . Będę się starać. . Zobaczę jak wyjdzie..:thumbup::sly:
Widok tego pęcherzyka mojego dom.jakoś natchnal mnie pozytywnie.. dlaczego ma się nie udać? ?;)

Moniusia
Piękny test ovu:) a Ty mialas wczesniej pęcherzyki a ovu nie???
Mi w dwóch cyklach co robiłam testy ovu to zawsze wychodzily..
 
Dita czemu Zmienilas?

Obiadek ;) dostawa prawie skończona Ale wydaje mi sie ze jeszcze mi szef dowiezie rzeczy bo jakos malo tego
 
Hej dziewczyny:)

Kilka dni mnie nie było, a tu taka miła niespodzianka:)

Anula, po cichutku, ale już GRATULUJE:) Może w końcu rozruszasz to towarzystwo i ruszymy wszystkie po kolei:) I co dzień posypią się kreseczki:)

Tydzień minął, ale dla mnie był bardzo roboczy:) Podczytywałam Was w wolnej chwili, ale w sumie nie miałam o czym pisać:) @ u mnie się skończyła, nie wiem za bardzo, który dc jest u mnie, a i nie mam parcia, żeby się kochać w dni płodne. Kiedyś tam mają być, a jak się uda wstrzelić to bedzie super:) Dzisiaj też od rana robota, bo malowaliśmy klatke schodową do piwnicy i chyba lekko przyćpałam się farbą, bo jakaś zgłuszona jestem:/ M pojechał i wróci w niedziele, a ja musze zrobić liste ostatnich zakupów, bo po ostatniej awanturze, doszliśmy do kompromisu, że impreza będzie w te niedziele:)

Dita? No ładnie, na początku nie skumałam, że to ty Edzia:p Podoba mi się:)

Fruzka, współczuje @, ale następnej nie będzie. A z tym świrowaniem to też tak mam, chociaż teraz staram się do tego jakoś odciąc:)

Luska, oby te omdlenia to jednak było to:) Kciukam&&&, a jeśli nie, to kochana zasuwaj do lekarza:*

Dziewczyny, podrzuććie przpis na jakieś szybkie i smaczne ciasto, bo wypadałoby coś upiec, a nie mam kompletnie pomysłu;/
 
Anulka, super, trzymam kciuki za ciemniejsze krechy :tak:

Ja mam dzisiaj 26 dc, rano mnie tak brzuch bolał, że wzięłam tabletkę przeciwbólową, i czekałam już na @, a tu do teraz cisza, tylko czuję mokro cały czas... Jak ja nie lubię takiej niepewności... Ale jeszcze teoretycznie 3 dni do @...


Dzisiaj w pracy byłam na nadgodzinach 4 godzinki, potem drzemka a zaraz jedziemy z moim kaczki karmić nad jeziorko :-)

Miłego dzionka Wam :-)
 
reklama
Dita, o proszę jaki nick :))) drugi cykl biorę CLO i drugi cykl mam owulację, wcześniej nie miałam chyba nigdy owulacji i nigdy testy nie wychodziły :) Dlatego teraz się cieszę jak murzyn blaszką ;p

Zaraz robię drugi test ;)
 
Do góry