reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

lux: dla ciebie kochana termin nawet dzisiaj :D

moniusia: grunt to właśnie lekarz, który chce próbować, działa, kombinuje, zmienia i dopasowuje terapię tak, żeby coś zadziałało, więc twój lekarz ma potencjał :) Tak badał, ma bardzo dobre parametry, a przynajmniej miał, bo to jakiś czas temu było. U mnie jest problem z comiesięczną hodowlą jajec. Bez CLO to nic prawie nie rośnie, a jak rośnie to bardzo późno i cykle są bardzo, bardzo długie. No nic, zobaczymy. Lekarzowi ufam i wiem, że ma plan :) A co z tego wyjdzie to tylko czekać pozostało :D
 
reklama
lux: dla ciebie kochana termin nawet dzisiaj :D

moniusia: grunt to właśnie lekarz, który chce próbować, działa, kombinuje, zmienia i dopasowuje terapię tak, żeby coś zadziałało, więc twój lekarz ma potencjał :) Tak badał, ma bardzo dobre parametry, a przynajmniej miał, bo to jakiś czas temu było. U mnie jest problem z comiesięczną hodowlą jajec. Bez CLO to nic prawie nie rośnie, a jak rośnie to bardzo późno i cykle są bardzo, bardzo długie. No nic, zobaczymy. Lekarzowi ufam i wiem, że ma plan :) A co z tego wyjdzie to tylko czekać pozostało :D
poczekaj tylko nogi ogole, zadzieram kiece i lece :laugh2:
 
Jugosława, aha no to super, że ma dobre żołnierzyki. Czyli u Ciebie coś blokuje. Możesz brać te dhea i witaminę d. Ostatnio lekarz mi powiedział, że to nie zaszkodzi na pewno. A w tej klinice co jestem to tym właśnie leczą słabą ilość, jakość. Ja biorę dhea, koenzym q10, folik i witaminę d:)
 
luxu: to ja grzeję fotel :D

moniusia: folik też biorę. A koenzym Q10 i witaminę D mam w suplemencie takim multi. Q10 mam 4,5mg a witaminy D łącznie 600 j.m. Z tego co czytałam to niskie dawki i mogłabym brać więcej.
 
luxu: to ja grzeję fotel :D

moniusia: folik też biorę. A koenzym Q10 i witaminę D mam w suplemencie takim multi. Q10 mam 4,5mg a witaminy D łącznie 600 j.m. Z tego co czytałam to niskie dawki i mogłabym brać więcej.

Tak jesienią, zimą i do starań 2000 j.m. :) Także możesz dokupić sobie 1000 j.m. Wit. D. ma duży wpływ na komórki:)
 
Hej,

moniusia: piękne wieści przynosisz, akurat na koniec tygodnia :) Wow, że wam się udało załapać jeszcze na rządówkę, bo z tego co się orientuję to nie jest teraz łatwe :/ Mam nadzieję, że dalej będzie wszystko dobrze :) A z tymi internetowymi poradami to niezły pomysł, omija się kolejki...i cena przystępna. Dobrze wiedzieć, że takie coś jest :) Zdrówka dla mamy życzę i kciuki za podejście :)

luśka: ty nadal na clo jedziesz? Jak ci po nim rosną pęcherzyki? Pękają ładnie? Ja po clo często miałam torbiele, co prawda wchłaniały się ładnie, ale owulacji nie było :/ Clo to dobry, tani lek, więc warto stosować i czekać na rezultaty :)

lux: ostatnio to trąbią właśnie o kolejkach do specjalistów :/ To jest chore, żeby na wizyty tyle czasu czekać :/ A będzie jeszcze gorzej, bo lekarzy pewnych specjalności jest jak na lekarstwo :/ Może trzeba na medycynę iść ? :D Będziemy się leczyć nawzajem :D Ja mogę być ginekologiem :D Przydałby się jeszcze endokrynolog, stomatolog, androlog :D hihi

anula: eh fizycznie to jakoś człowiek przecierpi i zniesie, ale ta psychika...Wszystko się samo musi ułożyć w głowie. Babeczki silne są. Bo jak nie my to kto? :)

julia: a u ciebie co tam? W takim razie czekamy na nowy wąteczek :D

U mnie dzisiaj piękne słońce za oknem. Idealnie się weekend zaczyna.
W kwestii starań trochę milczę, bo i nic ciekawego się nie dzieje.

Udanego popołudnia laski.
Ostatni cykl na clo czekam na okres zmienilam lekarza teraz mam miec hormony badane wynik z cytologi wplynie do karty usg mam miec 8 lutego wtedy dowiem sie wiecej
 
luska: oby zmiana lekarza pięknie zaowocowała :) Z lekarzami to też tak jest, jeden leczy 3 cykle z CLO, inny 6 cykli, a jeszcze inny coś innego...i bądź tu mądry :) Może @ nie przyjdzie i na usg już kropka zobaczysz :D:D:D &&&&
 
luska: oby zmiana lekarza pięknie zaowocowała :) Z lekarzami to też tak jest, jeden leczy 3 cykle z CLO, inny 6 cykli, a jeszcze inny coś innego...i bądź tu mądry :) Może @ nie przyjdzie i na usg już kropka zobaczysz :D:D:D &&&&
Wkurzyl mnie tamten gin mowil o iui a potem sie wycofal tez tak mysle ze badania nie beda potrzebne waldek twierdzi ze zachowuje sie inaczej
 
reklama
Do góry