reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Hej jakiś czas mnie nie było :-) pojawiły się jakieś kreseczki?
Nie nadrobię niestety wszystkich postów :-( ale mam nadzieję że u naszych brzuchatek same dobre wieści ;-)
U mnie 27 dc, @ powinna być jutro lub w poniedziałek ale że owu przesunela się o 6 dni więc jeszcze na @ poczekam, dziś dopiero 6 albo 7 dpo.... Temperatura od skoku cały czas taka sama nic się nie waha taka prosta linia..... Zobaczymy co będzie staram się nie myśleć o tym ;-) a za testujace trzymam kciuki
 
Hej jakiś czas mnie nie było :-) pojawiły się jakieś kreseczki?
Nie nadrobię niestety wszystkich postów :-( ale mam nadzieję że u naszych brzuchatek same dobre wieści ;-)
U mnie 27 dc, @ powinna być jutro lub w poniedziałek ale że owu przesunela się o 6 dni więc jeszcze na @ poczekam, dziś dopiero 6 albo 7 dpo.... Temperatura od skoku cały czas taka sama nic się nie waha taka prosta linia..... Zobaczymy co będzie staram się nie myśleć o tym ;-) a za testujace trzymam kciuki
trzymam z calej kciuki by @ nie przylazla !!! [emoji4]
 
Witajcie dziewczyny :) zaczynam drugi cykl bo pierwszy nie udany. Jestem dzisiaj już po zastrzyku i będę testować dopiero 7 lutego jeśli @ nie przyjdzie 6 lutego.
Trzeba wierzyć że kiedyś się uda.
Po stracie mój pierwszy cykl byłam bardzo nastawiona a teraz odpuszczam jeśli się uda to się uda jeśli nie to będzie kolejny.
Trzymam kciuki za wszystkie testujace w styczniu.
 
To którą wkrótce testuje? Za którą trzymać kciuki?
Za mnie poproszę, @ 24.01 więc już niedługo
Tylko wykres taki dziwny, nie wiem czego się spodziewać...
Być może nic z tego nam nie wyszło.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190119-133153.png
    Screenshot_20190119-133153.png
    87,3 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry