reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ten tydzień będzie dla mnie hardcorowy, poniedziałek muszę odwiedzić labo, a w piątek wizyta i te wszystkie przyziernosci itp no normalnie stres jak nie wiem co :/
No to kciuki za prenatalne [emoji8][emoji110][emoji110]
Ja też sobie myślałam że ile to jeszcze czasu, a to zaraz :/ trochę się stresuje nie będę ściemniać że nie...
W ogóle jak pomyślę że dowiedziałam się o ciąży początek grudnia, zaraz luty no kurcze kiedy to zleciało ja się pytam ?
No czas leci strasznie szybko...ja ciagle pamietam koniec wrzesnia i moj test a tu juz polowka minela i mozna mowic ze juz blizej niz dalej [emoji849]
Ja troszke nie rozumiem fenomenu tego segregatora, ale to moze byc fajna pamiatka.
Ja tez tego nie rozumiem [emoji57] dostalam zwyczajną teczke z pregny od gin i tam poki co wszystko mi sie miesci i mysle ze do konca ciazy spokojnie mi wystarczy [emoji57]
No ale jak ktos lubi[emoji6] ja bym tyle na segregator nie wydała [emoji6]
 
Ja tez tego nie rozumiem [emoji57] dostalam zwyczajną teczke z pregny od gin i tam poki co wszystko mi sie miesci i mysle ze do konca ciazy spokojnie mi wystarczy [emoji57]
No ale jak ktos lubi[emoji6] ja bym tyle na segregator nie wydała [emoji6]
Ja właśnie bardziej dla pamiątki sobie kupiłam ten segregator. I jak patrzyłam u swojego gina, to dużo dziewczyn takie segregatory ma.
 
Dziewczyny pokażecie ten segregator, ale ten taki zwykły z tym serduszkiem bodajże na środku za 50 zł ? Jak wyglądają przegródki na zdjęcia i wyniki badań its?
Ja będąc pod koniec ciąży mogę powiedzieć,że bardzo mi się przydał. Wszystko poukładane, posegregowane, jak miałam coś nagle dac lekarzowi, albo w szpitalu, to wiedziałam co w jakiej zakładce. Jestem bardzo zadowolona ;) (Mam ten z serduszkiem właśnie)
 
Ja właśnie bardziej dla pamiątki sobie kupiłam ten segregator. I jak patrzyłam u swojego gina, to dużo dziewczyn takie segregatory ma.
Ja jestem minimalistka i nie lubie wydawac kasy na według mnie zbedne rzeczy [emoji6] dla mnie pamiatka sa bardziej same zdjecia usg i nie potrzeba mi do tego akurat takiego segregatora [emoji6] no ale to moje zdanie, jak komus sie podoba to kupuje [emoji6]
Ale przyznam ze jeszcze ani razu nie spotkalam u gin (a bylam w tej ciazy juz u 3 i zawsze mnostwo kobiet w ciazy) kobiety z tym segregatorem [emoji848][emoji854]
 
Ja myslalam, ze bede miala z kazdej wizyty piekne zdjecia usg itp... a okazuje sie, ze najlepszy obraz jest na pierwszych prenatalnych okolo 13 tyg, a pozniej to juz prawie nic nie widac. Dobrze, ze wtedy zabralam ze soba meza, widzial jak podskakuje :) pozniej 21tc 3d tez widok taki sobie. Zobaczymy jak bedzie teraz, mam nadzieje ze buzka juz będzie grubiutka i to bedzie jedna z najpiekniejszych pamiatek ciazy.
 
Ja myslalam, ze bede miala z kazdej wizyty piekne zdjecia usg itp... a okazuje sie, ze najlepszy obraz jest na pierwszych prenatalnych okolo 13 tyg, a pozniej to juz prawie nic nie widac. Dobrze, ze wtedy zabralam ze soba meza, widzial jak podskakuje :) pozniej 21tc 3d tez widok taki sobie. Zobaczymy jak bedzie teraz, mam nadzieje ze buzka juz będzie grubiutka i to bedzie jedna z najpiekniejszych pamiatek ciazy.

A co do wynikow badan. To tak serio do porodu potrzebne beda tylko krwi ostatnie usg i zakazne. Reszta ktora sie robi po drodze u mnie wyladuje w koszu, bo po co mi wyniki krwi czy moczu 5 miesięcy do tylu.
 
Dla mnie to nie będzie jakaś fajna pamiątka, bo tam same wyniki wrzucasz. Dla pamiątki mam zamiar sobie prowadzić taki dziennik ciąży, widziałam kiedyś takie, do wklejania zdjęć usg czy zdjęć z z przebiegu ciąży, to wtedy jest fajna pamiątka. :)
Tez takie pamietniki widzialam, chyba w empiku [emoji848] to akurat mi sie podobalo ale sie nie skusiłam [emoji848]

Ooo taki

Link do: Dziennik mojej ciąży 9 miesięcy pełnych wzruszeń - Praca zbiorowa - Arkady - Księgarnia internetowa czytam.pl
 
Ja go mam! :) Bardzo mi się przydał już na pierwszych wizytach, torba jest super, mąż nosił dumnie breloczek przy kluczach. :)
Z tym segregatorem nie tyle co jest 'fenomen' jak fajnie ułatwia, usprawnia wizytę u lekarzy. Mój lekarz właśnie pochwalił mnie za ten segregator i powiedział, że może na początku ciąży jest on nie aż tak bardzo potrzebny ale w połowie i przy porodzie będzie bardzo usprawniał wszystko. :)
Mnie też strasznie się spodobał i dla pamiątki że tyle lat starań i fasolkę. Tak więc czekam. Miałam zakupić we wczesnej ciąży. Ale los chyba nie chciał abym go teraz miała.
 
reklama
Do góry