reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
No to kciuki za prenatalne [emoji8][emoji110][emoji110]No czas leci strasznie szybko...ja ciagle pamietam koniec wrzesnia i moj test a tu juz polowka minela i mozna mowic ze juz blizej niz dalej [emoji849]Ja tez tego nie rozumiem [emoji57] dostalam zwyczajną teczke z pregny od gin i tam poki co wszystko mi sie miesci i mysle ze do konca ciazy spokojnie mi wystarczy [emoji57]
No ale jak ktos lubi[emoji6] ja bym tyle na segregator nie wydała [emoji6]
Kurcze też mi szkoda wam powiem :p ale ja nie dostałam z Pregny nie wiem czy ona ma jakieś przegródki czy nie ? Ja mam z bebiprogram i to taka zwykła teczka tekturowa i już po tej jednej wizycie jak dał mi więcej zdjęć z USG jest misz masz :p
 
W ogóle mam dylemat, bo progesteron mam brać przez 10 dni, w 10 dniu brania progesteronu zalecane mam wykonanie bety hcg, tylko to akurat jest sobota i u mnie zamknięte są laboratoria więc badanie możliwe w poniedziałek 28 stycznia, bo myślę, że w piątek może być za szybko na zrobienie bety a tu chodzi właśnie o zaprzestanie przyjmowania progesteronu po 10 dniach jeśli ciąży nie ma a jak będzie to branie tego progesteronu dalej... A przerywać to też tak nie za dobrze...
Jak przerwiesz na dwa czy trzy dni na pewno nic się nie stanie przecież progesteron też się gromadzi w organizmie ;) po drugie mój gin nie kazał mi wariować tylko przerwać branie i jak nie wystąpi @ w przewidywanym terminie to wtedy test i jeśli będzie ciąża to ponownie brać :)
 
Ja będąc pod koniec ciąży mogę powiedzieć,że bardzo mi się przydał. Wszystko poukładane, posegregowane, jak miałam coś nagle dac lekarzowi, albo w szpitalu, to wiedziałam co w jakiej zakładce. Jestem bardzo zadowolona ;) (Mam ten z serduszkiem właśnie)
Pokażesz zdjęcia "na żywo" ? :) Ten za 80 zł bym nie kupiła ale za 49 może się skusze ;)
 
Mój też mi nie kazał 'wariować', tylko tyle co zalecił wykonanie testu domowego, ale jak mu powiedziałam o tych niby pozytywach to sam stwierdził, że w takim wypadku warto jednak zrobić betę bo nie ma sensu się stresować. Jednak każdy jest indywidualną jednostką, inaczej reaguje na przerwanie takich leków. :)
No jasne, że tak lepiej na zimne dmuchać :)
 
Kurcze też mi szkoda wam powiem [emoji14] ale ja nie dostałam z Pregny nie wiem czy ona ma jakieś przegródki czy nie ? Ja mam z bebiprogram i to taka zwykła teczka tekturowa i już po tej jednej wizycie jak dał mi więcej zdjęć z USG jest misz masz :p
Masz taka teczke zwykla z bebiprogram ?[emoji6] Ja ja mam i planuje do niej odkladac starsze wyniki badan w koszulkach itp [emoji6]

A z pregny mam o taka, z 3 przegrodami [emoji6]
Screenshot_2019-01-19-16-50-27.jpeg
1547913329208.jpeg
1547913360798.jpeg
1547913405061.jpeg
 
O to z pregny już fajniejsze niż bebiprogramu. ;) Też mam tą teczkę z bebiprogramu. :)
Taka jak z bebiprogramu mam jeszcze jedna z hipp [emoji6]
No a ta z pregny dostalam od gin przy zakladniu karty ciazy bo i z tej pregny mam karte [emoji6] to taki zestaw caly bo i tam próbki pregny byly, jakies ulotkii i poradnik z przepisami td [emoji6]oo cos takiego [emoji6]
Screenshot_2019-01-19-17-05-36.jpeg
 
Ja miałam teczkę z mamą dha ale tylko to teczka. Dlatego tak spodobał mi się ten segregator. Chodz na początku cena przeraziła ale teraz już postawione że zakupie. Tylko jeszcze nie wiadomo kiedy.
 
reklama
Masz taka teczke zwykla z bebiprogram ?[emoji6] Ja ja mam i planuje do niej odkladac starsze wyniki badan w koszulkach itp [emoji6]

A z pregny mam o taka, z 3 przegrodami [emoji6]
Zobacz załącznik 935024Zobacz załącznik 935025Zobacz załącznik 935026Zobacz załącznik 935027
Ooo właśnie na takiej z Pregny mi zależy ale pewnie nie mają darmowych próbek, a mój gin dał mi kartę ciąży bez żadnych "dodatków" w sumie nawet się wkurzyłam bo kilka zdjęć z USG, karta i jeszcze recepty, badania niosłam do tej rejestracji jak debil :p
 
Do góry