reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
A ja dziewczyny już mam jakieś początki psychozy. Brzuch przestał boleć, coś tam czasem jakiś skurcz, piersi ciężkie, ze stanika wyłażą i bolą po bokach i przy sutkach, które też są megawrażliwe i odganiam od nich męża jak tylko mogę. Te starania już mi tak na mózg siadają, że się popłakałam na widok porodu w tv. W ogóle ciągle mi mokro jakoś w środku. Nie wytrzymam do tego 24.01.
 
reklama
Ja już przerabiałam wszystkie możliwe oznaki ciąży od bólów brzucha po ich brak tak samo piersi ... Mokrości i mdłości :/ ale to tylko były moje urojenia. A tak to nie wiem jakby było jakbym serio zaszła w ciaze. Szkoda że nie ma czegoś takiego jak aplikacja która by ci mówiła "teraz owulacja " zostało zapłodnione jajko" " zagnieżdżenie" " zrób test jesteś w ciąży" to by ułatwiło dużo hahaha
 
Rozumiem Was dziewczyny. Ale dopiero kiedy zaszlam w ciaze juz wiedzialam, ze nie ma objawow. Zaczynaja sie okolo tygodnia po spodziewanej @. Bol na okres ten sam, piersi tez, mdlosci to od nakrecania sie. Jedyne co sobie przypominam to wrazliwosc na zapachy juz przed @.
 
U mnie objawy pojawiły się w ostatniej ciąży już 22dc, ale to objawy typu bolesność piersi, sennosć. Mimo wszystko większość kobiet ma typowego pmsa w takim wczesnym okresie ciąży. ;)

Okolo 40dc sie zaczelo u mnie. Nie nadawalam sie do zycia az do 6 miesiaca. Wszystkie najgorsze objawy mnie nie mijaja. No, ale wszystko trzeba przezyc, zeby tylko było dobrze. Chociaz chcialabym byc juz po :)
 
Hej w niedzielny wieczór ;-) i mnie 8 dpo temp do góry (jeszcze w żadnym cyklu tak wysokiej nie miałam) ale jest jedna rzecz która mnie niepokoi.... Od kilku cykli po owulacji boli mnie podbrzusze podczas i po serduszkowaniu :-( w tym cyklu od trzech dni jest to samo a dziś rano mocno bolał mnie prawy jajnik, takie Kłucie, dopiero po spacerze przestał a teraz znowu taki dyskomfort w podbrzuszu..... Dobrze że w lutym idę na usg to może dowiem się co się dzieje, choć mam nadzieję że to nic groźnego..... :-(
 
u mnie to samo. tak to mialam wsyztsko poza bolesnoscia piersi i du..pa...
jak lekarz spisal cykl na straty nie bralam go mocno pod uwage no bo coz.. lekarz powiedzial ze pecherzyki w tym cyklu nie urosna...
a w 12dpo wracalam do domu z Holandii i podroz nasza trwala ponad 10godz... bylam pewna ze bole brzucha i wzdecia to stres bo ja sie panicznie boje jezdzic autem w tak dalekie podroze... ale dojechalam do PL i stres nie minal.. objawy wciaz te same.. dziewczyny tyle gazow nie mialam w calym moim zyciu co przez te 10godzin. i zamiast do domu zajechalismy do apteki po testy. i tylko wpadlam do domu i zaczelam je robic bo byly 2 w paczce... byly pozytywne :)
i zycze wam byscie szybko mogly sie nimi rowniez cieszyc. bylam pewna ze ja ostatnia z tego forum zajde.. jakies takie przeczucie za mna biegalo. takze do roboty zebym zanim urodze sporą czesc z was mogla wygratulowac :)

a cycki zaczely mnie bolec jakos kolo 7tc dopiero i do dzis bola.
teraz doszly juz wycieki.. mam sutki wiecznie pozaklejane..
 
reklama
Rozumiem Was dziewczyny. Ale dopiero kiedy zaszlam w ciaze juz wiedzialam, ze nie ma objawow. Zaczynaja sie okolo tygodnia po spodziewanej @. Bol na okres ten sam, piersi tez, mdlosci to od nakrecania sie. Jedyne co sobie przypominam to wrazliwosc na zapachy juz przed @.
Ja do @ mam jeszcze 10 dni, ale wczoraj nie byłam w stanie wejść do Kauflandu. Przy wejściu jest piekarnia i jak poczułam zapach pieczywa tak w momencie wylądowałam w toalecie i już było po zakupach :( po południu rozmawiałam z mamą i śmiałam się, ze głowa płata figle na co usłyszałam że ona we wszystkich 4 ciążach od 2 do 5 dni po stosunku wiedziała już, ze jest w ciąży po piersiach. Ale ta nasza natura jest dziwna ;)
 
Do góry